Педагогічні інновації – це результат творчого пошуку оригінальних, нестандартних рішень різноманітних педагогічних проблем. Прямим продуктом  інновацій є: нові навчальні технології, оригінальні виховні ідеї, форми та методи навчання, нестандартні підходи в управлінні. У результаті використання інновацій в роботі очікується зростання педагогічної майстерності вчителя, вихователя та керівника, рівня його культури, мислення, світогляду.

Головною рушійною силою інноваційної виховної діяльності є класний керівник. Тому, щоб покращити освітню діяльність колег, 15 листопада 2018 року був проведений вихователями Манузіною І.В. і Федюк О.М. круглий стіл на тему: «Інноваційні методи та форми виховної роботи».

Усі присутні дізналися багато корисної інформації та зробили висновок, що інновації – це процес, якого на сучасному етапі неможливо уникнути. Їх використання є запорукою успішного сприйняття ліцеїстами навчально-виховного матеріалу, створення атмосфери саморозвитку та успішної самореалізації дитини.

 

Ірина Володимирівна Манузіна, вихователь

Ольга Миколаївна Федюк, вихователь