19 вересня в рамках Клубу вихідного дня ліцеїсти взяли участь у інтерактивній грі «Маршрут безпеки», яка була проведена з метою профілактичної роботи серед молоді з тем «ВІЛ/СНІД» вихователем Стороженко Л.

Це сучасний комунікативний інструмент, який безпосередньо націлений задовольнити пізнавальні потреби молоді з питань ВІЛ/СНІДу. Заняття в такій формі збільшують ймовірність зміни поведінки учасників на більш безпечну, розширює інформативні знання з даної теми, завдяки дискусії розвивається здатність мислити критично і незалежно. Діти вчаться пов’язувати свої особисті поведінкові ризики з можливими наслідками.

20 вересня вихователь Юрченко В., організувала та провела настільну гру «Монополія», під час якої вихованці мали можливість проявити свою ерудицію та інтелектуальні здібності.

Заходи пройшли у доброзичливій обстановці, вихованці активно приймали участь в обговоренні важливих життєвих ситуацій. Під час заходів ліцеїсти отримали відповіді на ряд питань, які їх цікавили. Заняття пройшли весело, змістовно, з користю для кожного учасника.