Мистецтво володіння словом завжди  було виразною ознакою розуму та освіченості. Історія та культура кожної нації, родини, людини зберігається у слові, передається і твориться в ньому. Слово є надзвичайно сильною  зброєю і водночас найбільшою надією, порятунком і розрадою. Тому той, хто опанував мистецтвом слова, зробив його своїм професійним інструментом – отримав більше, ніж фах. Таких людей ми називаємо філологами.

У багатьох країнах світу День філолога відзначають саме 25 травня – після Дня слов’янської писемності та культури. Лінгвісти і літературознавці, вчителі та викладачі в галузі літератури і мови, бібліотекарі та перекладачі й усі, хто пов’язав свою освіту і професійну діяльність з філологією – це надзвичайний колір будь-якої нації.

У нашому ліцеї працюють професійні філологи, які викладають українську мову та літературу, зарубіжну літературу, англійську мову: Тетяна Василівна Мазуркевич, Олена Сергіївна Корнійчук, Олена Володимирівна Черненко, Світлана Анатоліївна Виноградова, Олена Петрівна Фіалко

Шановні філологи, ми щиро вітаємо вас з професійним святом!  Бажаємо творчого натхнення й Божого благословення у вашій нелегкій і високій справі. Зичимо успіхів, здоров’я, радості, щастя та  реалізації всього задуманого.  

Хай живе філологія!