Новорічні свята, що наближаються, завжди радісні і веселі, а щоб зробити їх ще веселішими, інтернет суспільство пропонує різноманітні онлайн конкурси та квести, у яких залюбки беруть участь і дорослі і діти.

Щороку освітній проєкт «НА УРОК» проводить ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «Зимові свята в традиціях нашого народу» – це конкурс для тих, хто з нетерпінням чекає зимової казки, яку приносять ці свята.

Мета конкурсу — сформувати цікавість до вивчення народних традицій, допомогти вихованцям краще зрозуміти значення кожного свята та подарувати віру в Різдвяну казку.

Традиційно, ліцеїсти першого курсу беруть участь у цьому конкурсі. Конкурсанти виконують  завдання, що розкривають традиції святкування Дня Святого Миколая, Різдва, Нового року, Водохрещі та інших свят. Цей рік не став винятком

Так ліцеїсти 11 групи розв’язували завдання в інтерактивному режимі прямо на сайті, куди учасники потрапили, під’єднавшись до інтернет-мережі через власті гаджети. Діти спілкувалися, дізнавалися, радилися один з одним, проводили цей час у дружній атмосфері. Також учні мали змогу побачили свій результат одразу після розв’язання останнього завдання та завантажити нагороди.

Організатори конкурсу сподіваються, що під час конкурсу діти дізналися багато нового про традиції та обряди й зможуть зустріти цьогорічні свята ще веселіше!

   Конкурс організували та провели вчителі Корнійчук О.С. та Жихарєва Т.В.