У рамках тижня профорієнтації  практичним психологом Шевченко Галиною Володимирівною у співпраці з вчителем географії Котелянець Іриною Іванівною  5 лютого  була проведена  екскурсія на новий завод-фракціонатор з виробництва препаратів із плазми донорської крові людини ТОВ «БІОФАРМА ПЛАЗА» в м. Біла Церква. Це єдиний у Східній Європі подібний завод. Його робота перетворить Україну на лідера виробництва препаратів із компонентів донорської крові не тільки Східної Європи, а й Близького Сходу, Центральної та Південної Азії.

Під час екскурсії ліцеїсти  відвідали лабораторії та виробничі цехи. Екскурсоводи розповіли про те, як проходить процес виробництва препаратів, яких санітарних норм дотримуються працівники  та  яких професій потребує підприємство і де можна здобути освіту. Година спілкування була корисними і для ліцеїстів, і для працівників підприємства. Також ліцеїсти  побачили на власні очі лабораторії з найсучаснішим обладнанням, у яких відбувається виготовлення препаратів.

Екскурсія проходила в дружній атмосфері, школярі отримали цікаві вичерпні відповіді на свої запитання. Усі залишилися задоволені та подякували екскурсоводу за пізнавальну розповідь.