Дозвіллєва життєдіяльність є найкращим засобом для формування у здобувачів освіти правильного світосприймання і світовідчуття, глибокого розуміння моральних і духовних цінностей, гармонійного розвитку.

Дозвілля – це діяльність у вільний час, дякуючи якій і дорослі, і діти відновлюють свої сили, свою здатність до праці чи навчання. І якщо дозвілля – це діяльність, то це означає, що вона не пустопорожнє витрачення часу, не байдикування. У цієї дозвіллєвої діяльності є визначені інтереси, певна мета, спільні зусилля, які перед собою ставлять педагоги.

У ці вихідні, у рамках Клубу вихідного дня відбулися заходи, які збагатили знання ліцеїстів з різних питань: інтелектуальна гра «Найрозумніший» та година спілкування «Цікаві факти про звичайні речі».

Звичайні речі, з якими ми щодня маємо справу, повні сюрпризів. Нам здається, що знаємо про них все, але це не так. Про певні несподівані факти звичайних речей дізналися ліцеїсти під час цікавої та пізнавальної години спілкування.

Інтелектуальна гра, яка містила питання з різних галузей знань збагатила знання ліцеїстів та визначила переможця – Войчук Ірину, ліцеїсту 11 групи.

Литвиненко О.В., Войтенко К.Ф., вихователі