Загальновiдомо, що якщо людина не має чим зайнятися у вiльний час, вона намагається зайняти себе чимось цiкавим, в чомусь реалiзувати себе – це є природною i соцiальною специфiкою людського органiзму, який завжди потребує дiї, якогось заняття.

Вихователі ліцею турбуються про дозвілля здобувачів освіти, організовуючи різнопланові заходи в рамках Клубу вихідного дня.

30 жовтня відбувся турнір з шашок. Переможницею стала Борисенко Валентина, ліцеїстка 31 групи. Гра в шашки – це одночасно і спорт, і дозвілля, і творчість. Вона виховує у дітей важливі для майбутнього життя риси характеру, дозволяючи суттєво розвивати здібності мозку мислити і швидко приймати рішення. Не дарма ця древня і мудра гра набула широкого поширення на всіх континентах.

31 жовтня відбулася година спілкування «Обираємо здоровий спосіб життя», адже ця тема є актуальною завжди. Увага до власного здоров’я, здатність забезпечити індивідуальну профілактику його порушень, свідома орієнтація на здоров’я різних форм життєдіяльності – все це показники загальної культури людини.

Литвиненко О.В., Редька Л.П., вихователі