Спільне проведення дозвілля дуже важливе. Воно дозволяє зацікавити і згуртувати вихованців, виступає як засіб розвитку особистості.

У рамках Клубу вихідного дня організовано та проведено вихователями заходи, які були змістовними та цікавими, відзначилися різноманітністю форм.

З метою виховання в ліцеїстів інтересу до вивчення культури та традицій рідного краю, зміцнюючи почуття національної гордості й гідності Федюк Ольгою Миколаївною 08 лютого проведено годину спілкування «Традиції українського народу». Наш український народ має багату і оригінальну культуру, надбану численними поколіннями. Українські традиції закладені в українських звичаях, святах, обрядах, фольклорі та пояснюють взаємини між людьми, між людьми і природою, духовну цінність кожної окремої людини, і народу взагалі. Отож, не забудьмо свого прямого обов’язку і продовжимо справу наших предків.

09 лютого Мельник Тетяна Степанівна провела спортивно-розважальну гру «Твістер», яка вимагає витривалості м’язів, гнучкості тіла та появі гарного настрою.

Учасники заходів відпочили з користю та збагатили свої знання.

Мельник Т. – вихователь виховної групи № 8, Федюк О. – вихователь виховної групи №3