Кінець квітня багатий на дати, які пов’язані з екологічними проблемами. Нагадаємо ці дати.

15 квітня -Український День навколишнього середовища. Відзначають його щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля». Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

22 квітня – Міжнародний день Землі. Дату Дня Землі вибрали і затвердили у 1971 році в Організації Об’єднаних Націй. Свято було вирішено проводити в день весняного рівнодення – у цей час змінюється біологічний ритм планети, і вона переходить на новий виток розвитку. Про це написано і в зверненні ООН: «День Землі – це спеціальний час, який призначений, щоб привернути увагу всіх людей до усвідомлення планети Земля як їхнього спільного дому, відчути нашу всеземну спільність і взаємну залежність один від одного.» День Землі має особливе значення сьогодні, коли наше життя нищить отрута війни.

А 26 квітня – Міжнародний день пам’яті Чорнобильської трагедії. Усі ці дати так чи інакше пов’язані з екологічними проблемами людства.

Вчителі ліцею Скоропадська С. та Волик Г. не залишились осторонь цих дат. Екологічна катастрофа в Україні, яка пов’язана з війною проти рф, нікого не залишить байдужим. Ліцеїсти ІV курсу під керівництвом вчителя хімії Скоропадської С. вирішили створити екологічну відеокнигу злочинів росіян проти нашого довкілля.

Ліцеїсти всіх курсів долучилися до участі у Всеукраїнському конкурсі «Година Землі», який проводив освітній портал «На Урок». Завдання конкурсу мали екологічне спрямування та поглиблювали знання дітей про довкілля. Наші ліцеїсти показали належну обізнаність з питань екології. Дипломами І ступеня нагороджені: Гройсман Кіра, Гусейнов Аббас, Гронська Каміла, Синявська Єлизавета; дипломи ІІ ступеня отримали Грінчій Анастасія, Крюк Артем, Лавренюк Ксенія, Моторна Єлизавета, Луцик Даніїл, Федченко Вікторія, Лиховид Єлизавета та Євсеєва Діана; ІІІ місце посіли Ноянова Анастасія та Гайдай Олександра. Учасниками конкурсу також були Бекетова Валерія, Гаврилюк Вадим, Янічек Артьом, Тіт Марія, Котенко Марія, Носач Валерій, Бондар Вікторія.Всі ці заходи допомогли  показати, наскільки чудовою, проте беззахисною є наша планета.

Вчителі Скоропадська С. та Волик Г