3 квітня, розпочалася реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме реєстрація до 3 травня. 

У 2023 році учні 11-х класів звільняються від складання ДПА, вступники складатимуть національний мультипредметний тест (НМТ), що заміняє ЗНО, відповідне рішення ухвалила Верховна Рада.

НМТ міститиме завдання з трьох предметів. Два обов’язкові предмети: українська мова і математика. На вибір вступника один предмет: історія України, іноземна мова, біологія, фізика або хімія.

Мультитест вступники складатимуть протягом одного дня у форматі комп’ютерного тестування загальною тривалістю 180 хвилин. Вважається, що саме те, що випробування відбуватиметься  в один день, зменшує безпекові ризики, дозволяє уникнути зайвих логістичних витрат державі та родинам абітурієнтів.

Результати тестування будуть відомі одразу ж, як тільки будуть виконані усі завдання з того чи іншого предмета. І виходячи з аудиторії тимчасового екзаменаційного центру, кожен вже знатиме свій результат.

У 2023 році вступна кампанія буде відбуватися за результатами спрощеного ЗНО. Цього року вступники зможуть подати до 20 заяв, але не більше ніж 5 заяв на місця держзамовлення. Окрім того, конкурсний бал повинен становити щонайменше 130.

Результати НМТ будуть необхідні для вступу на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) на всі спеціальності, окрім мистецьких та спортивних. Для вступу на мистецькі та спортивні спеціальності у 2023 році абітурієнти мають пройти творчий конкурс.

Щоб зареєструватися, потенційному вступнику / потенційній вступниці потрібно буде за допомогою спеціального сервісу на вебсайті Українського центру створити персональний кабінет (зазначити реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, дані документа, що посвідчує особу) і виконати в ньому такі дії:

  • вказати реєстраційні дані (контактну інформацію, категорію випускник/ця поточного року або випускник/ця минулих років, потребу створення особливих (спеціальних) умов), вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет додаткового блоку та населений пункт в Україні або за кордоном, де він/вона планує проходити НМТ;
  • завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • підтвердити бажання взяти участь у НМТ і надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центра

Шановні випускники нашого закладу! Дуже важливо стежити за сайтом Українського центру оцінки якості освіти. Там завжди публікується офіційна перевірена інформація.