Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – і всієї України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

До Міжнародного дня захисту дітей філіал міської бібліотеки №8 запросив на веселкове розмаїття розваг. Ліцеїсти 31-32 групи, вчителі Смоляр І.В та Котелянець І.І взяли участь в майстер-класах з декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва «Дитинство у фарбах, квітах і оберігах»,  веселих розвагах «У країні дитячих мрій», розвивали увагу та координацію завдяки скандинавській ходьбі. Кожен учень знайшов для себе заняття за інтересом і залишився по-дитячому щасливим.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Тому зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

Ваші вчителі Смоляр І.В та Котелянець І.І.