День Знань – свято мудрості, доброти, людяності! Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий шлях до пізнання, до нових звершень.

2 вересня 2019 року на подвір’ї Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» зібралася уся ліцейська родина та гості свята.

Сміливі, завзяті та талановиті ліцеїсти – вони вже готові здобувати свої перші перемоги. Та перш ніж увійти до своїх навчальних кабінетів і розпочати навчальний процес, на ліцеїстів цього дня чекало безліч привітань та сюрпризів.

Урочисто прозвучав гімн України та традиційно відбулося винесення та підняття прапора ліцею-інтернату найкращими спортсменами. У цьому році цю почесну місію виконали переможці та призери Всеукраїнських та міжнародних змагань, а саме: Поргебний Роман, Хутько Артем, Росінська Євгенія та Коваленко Поліна.

Щирі привітальні слова прозвучали з вуст директора, який побажав ліцеїстам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної спортивної висоти, а працівникам та батькам – набратися терпіння та наснаги для прийдешнього навчального року.

ФОТОРЕПОРТАЖ>>>

Щоб привітати всіх з початком нового навчального року, на урочисту лінійку до ліцейської родини завітали почесні гості: заступник начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради – Коросько В.М.; директор Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Дитячо–юнацька спортивна школа №1» депутат Білоцерківської міської ради – Гончаренко Юрій Анатолійович; директор центральної дитячо – юнацької навчально – спортивної бази «Трудові резерви», майстер спорту України міжнародного класу з  легкої атлетики, кавалер ордена Данила Галицького, учасник двох Олімпійських ігор, наш випускник – Коваленко Н.В.

Не забувають про рідний ліцей і прийшли привітати всіх ліцеїстів, батьків, педагогів та гостей з початком нового навчального року гордість ліцею – випускники минулих років: майстер спорту України з плавання, переможниця кадетських Європейських ігор 1997 року у Португалії, у 1997 році бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорів у Італії, чемпіонка України – Честякова Юлія; майстер спорту України з плавання, член збірної України, переможець Європейських кадетських ігор 1997 р. в Португалії, бронзовий призер Всесвітніх юнацьких ігор 1998р. в Москві, чемпіонка України – Донець Ірина; майстер спорту України з дзюдо, член збірної команди України, бронзова призерка чемпіонату Європи 1999 року у Болгарії, бронзова призерка чемпіонату Світу 2000 рік у Росії, срібна призерка чемпіонату Європи 2000 року у Югославії – Мороз Яна; майстер спорту України з греко-римської боротьби, чемпіон України серед кадетів 2019 року, чемпіон світу серед кадетів 2019 року в Болгарії, учасник чемпіонату Європи 2019 року, неодноразовий призер та переможець Всеукраїнських та міжнародних  турнірів, член юнацької збірної команди України – Алексєєв Микита; кандидат в майстри спорту України з греко-римської боротьби, чемпіон України серед юнаків 2018 року, срібний призер Європейських юнацьких Олімпійських ігор, член юнацької збірної України – Яковлев Олександр.

Дуже важко опинитися у новому світі, серед нових людей, серед непередбачуваних ситуацій…

Тому наших першокурсників, окрім директора та гостей, вітали наші майбутні випускники – ліцеїсти 4-го курсу. Кому як не їм краще відомо про те, як жити і знаходити вихід з різних ситуацій.

Першокурсники, в свою чергу, отримавши факел знань, пообіцяли стати достойною зміною та досягти спортивних висот.

Прикрасою святкової лінійки став показовий хореографічний виступ вихованок відділення художньої гімнастики та вокальні композиції у виконанні талановитих ліцеїсток відділення легкої атлетика.

Заключним акордом свята пролунав перший дзвінок, який став символом початку нового навчального року, нових знань та нових перемог.

Федюк О., вихователь виховної групи № 3; Редька Л., вихователь виховної групи № 6