День знань — особливе свято! Це зустріч з друзями і педагогами, радість від спілкування, пізнання невідомого і цікавого. Усі шляхи цього дня ведуть до освітніх закладів.

Промайнуло літо непомітно, 
В спогадах лишивши теплий слід.
І ліцей вам усміхається привітно,
Обіцяючи відкрити новий світ.

1 вересня 2020 року Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» на чолі з директором – В.М. Балясниковим з нетерпінням зустрічав усю ліцейську родину.

Перший дзвоник цього року не такий безтурботний через епідеміологічну ситуацію в усьому світі. Незважаючи на те, що не відбулася традиційна урочиста лінійка на подвір’ї ліцею, святкування було проведено в межах кожної навчальної групи у власному креативному форматі.

Це завжди яскраве свято, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Сміливі, завзяті та талановиті ліцеїсти – вони вже готові здобувати свої перемоги.

Дуже приємно, що сьогодні всі вони прийшли до закладу – веселі, здорові та щасливі.

Перший дзвоник — це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших  – першокурсників, адже вони сьогодні вперше переступили поріг незвичайної і дивної країни, де будуть навчатися протягом чотирьох років, зростатимуть фізично й духовно.

Для випускників востаннє пролунав першовересневий дзвоник, а через рік вони розійдуться, щоб і надалі вчитися, тренуватися і працювати, торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою державу.

Першокурсники, отримавши факел знань від майбутніх випускників, обіцяли всім стати достойною зміною та майбутнім нашої держави.

Найяскравіші моменти святкування Дня знань та першовересневого уроку «Людина серед людей» у ліцеї-інтернаті відобразилися у відеоролику «День знань – особливе свято!».

Навчальний рік 2020-2021 розпочато! У добрий час!

Литвиненко О.В., Редька Л.П., вихователі