Війна… У цьому слові – біль та сум матерів, стогін пораненого, сльози сиріт. Це чорна ганебна сторінка в історії людства. Ми всі пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ніколи не забуваємо про мільйони людей, яким не довелося дожити до світлого, такого бажаного Дня Перемоги.

У травні Україна разом з усім світом вшанувала День пам’яті та примирення і 76-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Напередодні цих дат у нашому ліцеї вихователі разом з здобувачами освіти провели 6 травня години спілкування «Не загасити пам’яті вогонь», «Їхній подвиг-приклад для нас», «Збережемо память про подвиг», під час яких згадано непересічну роль українців у перемозі в Другій світовій війні.

У рамках Клубу вихідного дня 8 та 9 травня для вихованців гуртожитку були проведенні такі заходи: година спілкування «Пам’ятаємо! Перемагаємо!», бесіда з елементами перегляду та обговорення відеоматеріалів «Україна в Другій світовій війні», майстер-клас «Червоний мак – квітка пам’яті». Ліцеїсти висловили повагу всім борцям проти нацизму, увічнили пам’ять про загиблих воїнів та жертв війни, виготовили власноруч червоні маки – символ відображення кривавого сліду від пострілу.

Завжди ми будемо пам’ятати тих, хто ніколи не повернувся з війни. Їхній подвиг назавжди залишиться в наших серцях.

Мельник Т., Шмакова А., вихователі