3 листопада 2017 року у нашому ліцеї відбувся святковий концерт, присвячений Дню народження ліцею та Посвяти в ліцеїсти.

Це найулюбленіше свято нашого навчального закладу, адже воно об’єднує всю ліцейську родину разом. На честь 22-ї річниці Дня народження ліцею зібралися у святковій залі ліцеїсти, педагоги, батьки, всі працівники ліцею та славні випускники минулих років, щоб відсвяткувати цю чудову подію та підтримати першокурсників в цей важливий для них день – День посвяти в ліцеїсти.

Яна Мороз

Олександр Челенко

Святковий торт

Привітав зі святом всіх присутніх – Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України, Відмінник освіти України, директор ліцею-інтернату – Балясников В.М., відзначивши почесними нагородами ліцею-інтернату кращих із кращих працівників, які працюють з повною віддачею, розуміючи величезну відповідальність за долю спортсменів і за рідний ліцей.

З привітальними словами звернулися до всіх присутніх випускники ліцею, які стали гордістю і славою всієї держави: Мороз Яна – майстер спорту України з дзюдо, член збірної команди України, бронзова призерка чемпіонату Європи 1999 року у Болгарії, бронзова призерка чемпіонату Світу 2000 рік у Росії, срібна призерка чемпіонату Європи 2000 року у Югославії та Челенко Олександр – майстер спорту України, член збірної команди України  з лижних гонок, багаторазовий переможець і призер чемпіонатів та кубків України, учасник Європейського молодіжного олімпійського фестивалю (2013 рік, Румунія), учасник чемпіонату світу серед юніорів (2013 рік, Чехія), учасник чемпіонату світу серед юніорів (2014 рік, Італія), учасник чемпіонату світу серед юніорів (2015 рік, Казахстан), учасник чемпіонату світу U–23 (2016 рік, Румунія), посів 6 місце в естафеті на всесвітній зимовій універсіаді (2017 рік, Казахстан).

Кожен день, прожитий у ліцеї – свято,

Хоч нелегко, та надійно і крилато.

І сьогодні знову урочиста дата –

День народження ліцею, День посвяти

 

До концертної програми увійшли художні номери: відео-поздоровлення ліцеїстів, святкові привітальні вірші, пісні та запальні танці у виконанні талановитих наших вихованців.

Традиційно, саме в цей день відбулася Посвята в ліцеїсти, під час якої першокурсники сміливо заявили про себе, прийняли Клятву ліцеїстів, отримали свої перші залікові книжки, виконали Гімн ліцеїстів та задмухали свічки на святковому торті.

Цього ж дня відбулося представлення оновленого сайту ліцею-інтернату.

Святкова програма подарувала всім присутнім багато радісних та щасливих моментів, позитивних емоцій та естетичне задоволення.

Литвиненко О.В., вихователь

Крокуй до ФОТОГАЛЕРЕЇ