01 листопада ліцей відсвяткував свій День народження. Кожна річ, кожна людина має свою долю. Має її і наш славетний заклад. Його шлях буремний і водночас щасливий довжиною у славних 23 роки. Хтось знає його з першого дня існування, а хтось прожив його радощами і тривогами неповний навчальний рік.

День народження ліцею – це не тільки свого роду історична віха, але і рубіж, який дає можливість оцінити пройдений шлях, віншувати тих, хто присвятив своє життя, свій педагогічний талант рідному ліцею. День народження – це посмішки, квіти, музика і гарний настрій, вітання і побажання. Це – найкраще свято в житті кожної людини,  але День народження ліцею – набагато краще, тому що його святкує вся ліцейська родина.

Серед почесних гостей радо вітали випускників, яких поєднав наш рідний заклад, яким не байдужа доля ліцею, які залишили і продовжують залишати тут часточку свого серця, своєї душі. Це переможці та учасники чемпіонатів України, Європи та Світу, котрі добрими справами та спортивними здобутками прославляють рідний навчальний заклад на теренах країни й зарубіжжя.

Ліцей – це те місце, за порогом якого залишаються всі житєйські будні. Це заклад, де можна сміливо здійснити свої мрії та сподівання, тут живе дух юності, романтики та оптимізму. Святковий концерт був насичений різноманітними номерами художньої самодіяльності, які підготували талановиті вихованці ліцею, які вміють не тільки перемагати у спортивних змаганнях, а і самовиражатися у творчій діяльності.

Ліцей завжди йшов в ногу з часом, і які б завдання перед ним не ставилися, гідно справлявся з ними. Та й як же інакше, адже очолює його справедливий керівник, досвідчений тренер, талановитий педагог, професіонал своєї справи, директор – В. М. Балясников. 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Саме завдяки йому ліцей став таким, яким він є сьогодні. Геніальні ідеї, втілені у життя, зробили з ліцею не просто навчальний заклад, а велику та дружну сім’ю. Директор відзначив самовіддану та плідну працю працівників ліцею на освітянській ниві грамотами та подяками.

Ліцей – це не тільки навчання. Це світ гармонії з прекрасним. Це кожний учень зі своїм талантом, зі своїм світом. Рік у рік першокурсники урочисто заявляють про себе та стають повноцінними представниками дружньої ліцейської родини. Тепер наймолодші вихованці закладу можуть з гордістю нести звання ліцеїста, примножуючи славу ліцею по всій Україні та за її межами.

Всі заповітні мрії, задумані в День народження, мають здійснюватися. Володимир Матвійович та ліцеїсти І курсу загадали бажання та задмухали свічки на святковому торті, який є незмінним символом кожного Дня народження.

День народження ліцею став не просто заходом та традицією, а теплим родинним святом, яке дарує багато радощів, щастя та гарного настрою, залишає відчуття натхнення, наснаги, оптимізму від того, що вже зроблено і від того, яких обріїв можна сягнути в майбутньому…

  Редька Л.П., Литвиненко О.