На вулицях оселилася осінь, яка своїм золотим пензликом розмальовує  листя дерев та квітів. Ця пора завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. Кожен день не схожий на попередній. Він дивує, дарує нові кольори і форми.

З настанням осені з’являється величезна кількість природного матеріалу, з якого можна зробити цікаві і оригінальні вироби своїми руками. У нашому закладі стало доброю традицією зустрічати золоту пору, коли природа надзвичайно багата на дари осені, а сонячне проміння дарує останні теплі промінці виставкою творчих робіт «Дари осені».

Назва виставки, яка відбулася 24-25 вересня говорить сама за себе. Вона включала вироби, присвячені розмаїттю дарів землі тої пори, яку в народі не даремно називають «золотою». На виставці  були представлені осінні композиції з плодів, квітів та природних матеріалів.

Вихованці ліцею та їх батьки творчо підійшли до такого заходу і створили оригінальні композиції на осінні мотиви. Свої роботи презентували ліцеїсти І-ІV курсів, які вражали фантазією, креативністю та майстерністю. Кожен виріб – це витвір мистецтва. Неначе господарка-осінь завітала у гості з казковими героями.

Доповнювали ці композиції жовтаве листя, колоски пшениці, гілки калини, осінні квіти, каштани й горіхи, які вдало були застосовані в своїх композиціях вихованцями.

Усі роботи, котрі були представлені на виставці, заслуговують високої оцінки!   Висловлюємо  щиру подяку всім батькам, хто не лишився осторонь проведеного заходу та проявив свою фантазію у спільних із дітьми справах.

Литвиненко Олена Володимирівна, вихователь