Саме  так – один раз на рік у нашому закладі відбуваються заходи присвячені Дню народження числа Пі. Цей навчальний рік не став виключенням.

Так, 12 березня ліцеїстки 42 випускної групи  об’єдналися за одним спільним столом для того, щоб відзначити це математичне свято. До їхнього столу  заздалегідь вже було  приготовлено: пластилін, зубочистки, клей, різнокольорові набори цифр від 0 до 9. Всі ці предмети були потрібними. Дівчата під  звуки мелодії числа Пі, своїми руками склеїли ланцюжок числа Пі (до 83 знаку після коми), змайстрували многогранники, повторили їх назви та властивості.

Ліцеїсти 12 групи взяли участь у інформаційно пізнавальній програмі свята. Вони вперше дізнавалися про традиції святкування цього дня у нашому ліцеї.

Ліцеїсти 21 групи разом з Оленою Сергіївною Корнійчук захопилися арт-ідеєю відзначити це свято. Урок мистецтва був присвячений каліграфічному написанню та стилістичному оформленню числа Пі.

Час промайнув  як одна мить, бо було загадково,  захоплююче  та цікаво.  Організатори свята Тетяна Василівна та Алла Анатоліївна щиро вдячні всім ліцеїстам за настрій, за проявлену активність та інтерес, за щирі емоції, якими ділилися всі учасники заходів. 

Але для всіх тих, хто з будь-яких причин пропустив це свято, наступна нагода припадає, як пише Вікіпедія   або на  22 липня (записується 22/7 — цей дріб дорівнює 3.14, що є приблизним виразом π), або на 26 квітня (25 квітня високосного року) — день, коли Земля проходить дві астрономічні одиниці по своїй орбіті з початку календарного року: в цей день загальна довжина орбіти Землі, поділена на довжину вже пройденої ділянки, дорівнює π.

Отож команда креативних вчителів бажає всім ліцеїстам успіхів у навчанні та святкуванні наступних дат загадкового числа Пі!