Чорнобиль – в пам’яті людській
 У віршах і на обелісках,
 Нам цю трагедію віками не забуть
 Вона  у кожнім нашім серці… 

Чорнобиль… Це слово стало символом горя і страждання, покинутих домівок. Минуло тридцять п’ять років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей.

Вихованці ліцею разом з вчителем географії Котелянець І.І. та вчителем історії Смоляр І.В та вчителем англійської мови Фіялко О.П. згадали героїв, які віддали життя заради нашого майбутнього. Більшості людей, які ліквідували наслідки цієї жахливої аварії, вже немає в живих, однак пам’ятати ми їх повинні. В рамках проєктної роботи  було організовано та проведено  акцію «Чорнобиль – спільний біль. Трагедія. Пам’ять. Історія». Техногенні катастрофи мають величезні наслідки  як для забруднення довкілля, так і наслідки для екології душі. Символом акції став відбиток долоні, що символізував єднання, шану та вдячність.

Перебуваючи вдома, здобувачі освіти  дистанційно вшанували загиблих ліквідаторів та жертв Чорнобильської трагедії, запаливши свічку пам’яті.