26 квітня 1986 року – ця дата назавжди залишиться у пам’яті людства. Цей день поділив життя багатьох людей на «до» та «після», залишивши по собі глибокий відбиток у пам’яті.  Тихої весняної ночі на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції прогримів вибух, яких сколихнув увесь світ. У ці дні ми привертаємо увагу як української, так і світової громадськості до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації.

Чорнобиль – в пам’яті людській

У віршах і на обелісках,

Нам цю трагедію віками не забуть

Вона у кожнім нашім серці…

З метою відзначення 36-річниці Чорнобильської катастрофи, вихованці ліцею на чолі з вихователями дистанційно долучилися до загальноліцейського заходу у форматі онлайн «Чорнобиль не має минулого часу». У режимі реального часу пригадали трагічні події минулого, переглянули запропоновані тематичні відеоролики.

Своє бачення аварії на ЧАЕС та її наслідки відобразила на папері Мацюченко Ангеліна, ліцеїстка 32 групи, Горовенко Діана, ліцеїстка 22 групи, Лахтадир Карина та Бідненко Ангеліна, ліцеїстки 12 групи. До перегляду у вільний від навчання час усім бажаючим був запропонований кінолекторій «Розщеплені на атоми».

26 квітня 2022 року вихователі з вихованцями вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів та жертв Чорнобильської трагедії квітами біля меморіалу Жертвам Чорнобильської катастрофи, а також приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання, запаливши свічку пам’яті.

Ми завжди пам’ятатимемо подвиг героїв-ліквідаторів, їх самовідданість та самопожертву. Низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом та відвагою.

Олена Литвиненко, Вікторія Юрченко, Тетяна Мельник, вихователі