2018 – це рік  наполегливої праці ліцею-інтернату, який  був наповнений спортивними перемогами та рекордами, збагатив спортивну славу Київщини іменами нових чемпіонів.

Другий рік поспіль за результатами рейтингу з олімпійських видів спорту в Україні серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» займає почесне І місце.

Свою історію ліцей розпочав у 1995 році. Щорічно навчаються і підвищують свою спортивну майстерність близько 225 ліцеїстів, спортивну підготовку яких забезпечують 34 досвідчених вчителя з дев’яти видів спорту, які культивуються в закладі : легкої атлетики, волейболу, баскетболу, греко-римської, вільної боротьби, лижних гонок, художньої гімнастики, важкої атлетики та плавання. Серед них: 5 Відмінників освіти, 2 Заслужених працівника фізичної культури і спорту, 4 Заслужених тренера України.

Одна з найяскравіших традицій в житті ліцею, яка об’єднує у велику дружню родину всіх ліцеїстів, випускників, працівників закладу – Свято спортивної слави. Підведено підсумки ще одного спортивного року. Про результати роботи навчально-спортивного відділу свідчить рівень    спортивних досягнень за результатами виступів спортсменів в офіційних змаганнях різного рівня.

У 2018 році вихованці  ліцею брали участь у ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх, у Всесвітній гімназіаді школярів, чемпіонатах світу і Європи, міжнародних змаганнях,  373 рази  стартували у чемпіонатах України, 37- у Кубках України. Здобули 150 медалей, з них: 43 золотих, 42 срібних і 65 бронзових. Посіли призові місця і взяли участь у Міжнародних змаганнях. 30 вихованців входило до складу збірних команд України. Встановили два юнацьких рекорди України з важкої атлетики.  Тренерами підготовлено 5 Майстрів спорту України.

Ми з гордістю представляємо найтитулованіших спортсменів минулого року.

Дишлюк Наталія   – кандидат у майстри спорту України з легкої атлетики, член юнацької збірної команди України, учасниця ІІІ Юнацьких Олімпійських Ігор в Аргентині (15 місце), переможниця і срібна призерка Всесвітньої Гімназіади 2018 року у Марокко, учасниця Чемпіонату Європи  2018 року в Угорщині (5 та 11 місця), срібна призерка Міжнародної матчевої зустрічі у Стамбулі: Туреччина-Україна-Білорусь-Франція, бронзова призерка Міжнародної матчевої зустрічі у Луцьку:  Україна – Туреччина – Білорусь – Франція.

Скорофатов Гліб – Майстер спорту України з греко-римської боротьби, член юнацької збірної команди України, бронзовий призер чемпіонату Європи 2018 року серед кадетів у Македонії.

Шишко Владислав –  кандидат у майстри спорту України з греко-римської боротьби, член юнацької збірної команди України, срібний призер Всесвітньої Гімназіади 2018 року у Марокко.

Росінська Євгенієя та Каліна Мирослава – кандидати у майстри спорту   України з важкої атлетики, члени юнацької збірної команди України, встановили 2 рекорди України серед дівчат до 15 років.

Серед учасників чемпіонатів  Європи: Васильківсьий Василь (7місце), Яковлев Олександр(7 місце), Гербіч Артур(15 місце), Погребний Роман(9 місце), Замрига Юрій (8місце), Великоконь Дар’я(2 місце), Нікольнікова Анастасія, Дзюба Поліна, Костянець Оксана (2 місце). 

Наших випускників, чиї звершення щороку звеличують нас у всьому світі: Бихно Аліна – Майстер спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики, член національної збірної команди України в групових вправах, срібна призерка чемпіонату Європи 2018 року в Іспанії, посіла 4 місце на чемпіонаті світу 2018 року у Болгарії.  Грушин Олександр – Майстер спорту України міжнародного класу з греко-римської боротьби, член національної збірної команди України, бронзовий призер чемпіонату світу серед молоді U-23  2018 року у Румунії, чемпіон Європи серед юніорів 2018 року у Італії, посів 7 місце у чемпіонаті Європи серед молоді  2018 року у Туреччині, переможець чемпіонатів України 2018 року серед молоді та юніорів. Оліфіренко Ігор – Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, виборов 11 місце у  найпрестижнішому Лондонському Марафоні 2018 року, 5 місце у  наймасовішому марафоні  світу 2018 року  у Китаї, учасник Чемпіонату Європи  2018 року у Берліні.

Попереду нові плани, нові завдання, здобутки і перемоги.