27-30 березня 2019 року в м. Чернігові  пройшов чемпіонат України з гімнастики художньої серед школярів за програмою МСУ та КМСУ . Взяли участь в ньому понад 150 найталановитіших спортсменок з різних куточків України. В дружній спортивній атмосфері велася боротьба за медалі чемпіонату. Вихованки нашого ліцею показали прекрасні результати:

Смірнова Анастасія виборола бронзову нагороду в багатоборстві за програмою МСУ та у фінальних змаганнях посіяла: ІІІ місце без предмета, І місце вправа зі скакалкою, ІІ місце вправа з обручем, ІІ місце вправа з м’ячем, І місце вправа з булавами, ІІ місце вправа зі стрічкою.

Дяченко Кароліна у фінальних змаганнях за програмою МСУ посіяла: ІІІ місце вправа з обручем, ІІІ місце вправа з м’ячем.

Чукардіна Катерина у фінальних змаганнях за програмою КМСУ посіла ІІІ місце вправі зі скакалкою.

Краєвська Ліза виборола золоту нагороду в багатоборстві за програмою КМСУ та у фінальних змаганнях посіяла: ІІ місце без предмета, ІІІ місце вправа з обручем, І місце вправа з м’ячем, І місце вправа зі стрічкою

Азза Ліза у фінальних змаганнях за програмою КМСУ посіяла: ІІІ місце без предмета, ІІІ місце вправа з обручем, І місце вправа з м’ячем

Тимченко Софія у фінальних змаганнях за програмою КМСУ посіла ІІ місце вправі з м’ячем.

Полякова Діана у фінальних змаганнях за програмою КМСУ посіла ІІІ місце вправа зі стрічкою.

В підсумку команда нашого закладу виборола  І місце. Вітаємо спортсменок та їх тренерів з вдалим виступом на змаганнях, бажаємо подальших успіхів.