З 27 листопада по 03 грудня 2018 року у лйцеї пройшов тиждень діяльності творчої групи вихователів «Формування у ліцеїстів навичок культури поведінки та засад здорового способу життя». В усі часи здоров’я людини розглядалось як одна з найвищих цінностей суспільства, що становить основу економічного та духовного розвитку держави. Ще стародавні римляни проголошували: «Здоров’я – найвище благо!». У рамках тижня проходили цікаві та змістовні заходи.

Тиждень розпочався випуском активами самоврядування навчальних груп тематичних стінних газет «Час здоров’я», які охопили всі сфери здоров’я та бліц-опитуванням ліцеїстів «Твоє ставлення до власного здоров’я».

28 листопада відбулося створення ліцеїстами фотоколажу «Живемо здорово!», який розкрив аспекти здорового способу життя нашими вихованцями.

З метою виховання у ліцеїстів почуття особистої відповідальності за власне життя та розширення кругозору, 29 листопада була організована зустріч вихованців з працівниками пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква на тему: «Надзвичайні ситуації в житті людини».

Для вихователів цього ж дня відбулася ділова гра «Секрети успіху», під час якої розкрили актуальність цієї теми, звертаючи увагу на важливу та невід’ємну частину професійного й життєвого становлення – на успіх.

Завжди в нашому ліцеї раді зустрічі з батьками. 29 листопада вихователі творчої групи  провели тренінгове заняття для батьків «Щоб здоров’я зберегти, навчіться його цінувати» з метою популяризації здорового способу життя в сім’ях наших ліцеїстів. Батьки мали змогу обмінятися власним досвідом стосовно питання здорового способу життя, отримати цікаву і корисну інформацію від вихователів.

30 листопада, напередодні Міжнародного дня боротьби зі СНІДом, практичним психологом та представниками творчої групи були проведені уроки – застереження для ліцеїстів І курсу «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя» та акція «Я обираю життя без СНІДу», під час якої ліцеїсти та педагоги прикріпили до свого одягу та символічного серця червоні стрічки – символ боротьби з глобальною епідемією, яка охоплює всі континенти, країни, міста.

В рамках Клубу вихідного дня, 2 грудня, з метою змістовного проведення дозвілля, було проведено бліц-вікторину «Етикет: так просто і так складно» та організовано поїздку «Рух – це життя»  до батутного парку «Скай-парк» м. Києва.

Протягом тижня відбулися зустрічі вихованців ліцею з представниками Білоцерківської міської лікарні № 3. Лікарі – снідолог та шкіровенеролог провели лекції з метою зменшення ризику захворювань та зазначили, що зоровий спосіб життя та чистота у стосунках – найкращі методи профілактики всіх недуг.

Закінчився тиждень 3 грудня просвітницько-профілактичним заняттям з елементами тренінгу «Обери безпечний шлях» для ліцеїстів випускної групи з метою вироблення у них мотивації до збереження свого здоров’я.

Тиждень діяльності творчої групи пройшов цікаво і з користю для вихователів, ліцеїстів та їх батьків. А організатори тижня отримали задоволення від проробленої роботи.

  

Творча група вихователів