Осінь минулого року була насиченою для ліцеїстів нашого закладу інтелектуальними конкурсами всеукраїнського та міжнародного рівня. Наші учні гарно попрацювали. І ось настав час збирати плоди кропіткої розумової праці.

В лютому місяці надійшли  результати всіх конкурсів, в яких брали участь наші ліцеїсти.

У міжнародному онлайн-конкурсі «Олімпіс 2018 – осіння сесія» в цьому році брали участь Лобанов Олександр(21 гр.) та Климчук Нікіта (41 гр.). Вони отримали сертифікати з 5 предметів: природничі дисципліни, математика, українська мова, англійська мова та інформатика. Хлопці відповідали на тестові питання з предметів в режимі онлайн.

В тому самому режимі змагалися і юні хіміки у Всеукраїнському конкурсі «На урок». Серед 12 учасників цього конкурсу є переможці. Це Кутелія Юрій – диплом ІІ ступеня, Никоненко Ангеліна – диплом ІІ ступеня та Коцур Ігор – диплом ІІІ ступеня.

Перевірити та поглибити свої знання з обраних предметів. Таке завдання стояло і перед учасниками Всеукраїнського конкурсу «Олімпус 2018 – осіння сесія». Найбільша кількість учасників  була з біології (33). Серед них дипломом лауреата ( а це 6-10 місце) нагороджена Попок Неля. З хімії було 13 учасників, з української мови 10 учасників та літератури 4 учасника.

Традиційно в стінах нашого закладу проводилася Міжнародна природнича гра «Геліантус». 34 її учасника спробували свої сили та відповідали на досить складні запитання з біології, хімії, географії та фізики. Є серед них і такі, які показали високі результати. Журавель Олена одержала диплом ІІ ступеня за свою кропітку працю, Гордієнко Олександра (13 гр.) –грамоти з біології та географії, Болобосов Влад – з біології, Власюк Юрій – з фізики, а Батаєва Дарина, Коцур Ігор, Сірант Анна, Скальський Максим та Черепинчук Анна – з географії.

Серед учасників конкурсів є діти, які брали участь у декількох конкурсах. Всі учасники отримали свої заслужені нагороди. Вітаємо їх та координаторів конкурсів – Виноградову С.О., Волик Г.П., Скоропадську С.О. та Черненко О.В..