Вихователі ліцею завжди прагнуть, щоб дозвілля наших спортсменів було повноцінним та правильним, тому постійно знаходяться в творчому пошуку, використовують нові форми, цікаві знахідки у своїй роботі.

З 08 по 13 січня в стінах нашого закладу цікаво та змістовно були організовані заходи Клубу вихідного дня.

З метою розкриття та збагачення творчого потенціалу вихованців, були проведені майстер-класи з виготовлення новорічних гірлянд, м’якої новорічної іграшки та подарункової листівки, де мешканці гуртожитку мали змогу власноруч виготовити завжди доречний подарунок на зимові свята.

Багато цікавої інформації про зодіакальне сузір’я ліцеїсти отримали під час тренінгового заняття. Кожен міг дізнатися щось нове про свій знак зодіаку, перевірити чи підходить поданий опис під особливості його характеру. Також вихованці взяли участь у вправі «Антистрес – малюнок», при виконанні якої вони розфарбували обрані знаки зодіаку саме у цій техніці.

Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, що виробилися впродовж багатьох століть і освячені віками. Під час години спілкування «Три свята у гості до нас ідуть» ліцеїсти дізналися про історію виникнення новорічних свят та традиції святкування різдвяної обрядовості українців.

 Редька Л.П., вихователь