Освітній проект «На Урок» підготував для учнів України онлайн-конкурс, який допоміг  у цікавому форматі перевірити загальну ерудицію дітей та збагатив їх новою інформацією. Всеукраїнський конкурс «3D: Думай, Дій, збережи Довкілля» дозволив перевірити знання дітей у царині екології  і звернув увагу школярів на ситуацію із вирішенням екологічних проблем в Україні та світі.

Мета цього конкурсу досить проста та прозаїчна, але разом із тим напрочуд важлива – організатори  прагнули  звернути увагу дітей на екологічні проблеми сучасної України та світу.

У всьому світі збереження екологічної рівноваги стає пріоритетом у розвитку людства.  Варто замислитися над тим, що саме кожен із нас робить не так, та що можна змінити на краще. Потрібно почати діяти, аби зберегти довкілля для себе та нащадків.

Завдання конкурсу розроблені без прив’язки до шкільної програми. Вони допомогли школярам замислитися та усвідомити, наскільки важливим є питання збереження екологічної  рівноваги. Учні І–ІV курсів перевіряли власні знання та дізналися багато нового. Конкурс проходив у зручному онлайн-форматі. Завдання потрібно  було розв’язувати прямо на сайті, куди можна потрапити з комп’ютера або планшета, під’єднаного до інтернет-мережі.

Учні самі обирали час для участі в конкурсі (в проміжку, зазначеному організаторами), проте всі завдання розв’язували за один раз, вклавшись у 40 хвилин. Участь у конкурсі була безкоштовна. Після завершення роботи над завданнями учні відразу бачили свої результати та кількість отриманих балів.

Результати конкурсу мене радують, оскільки великий відсоток ліцеїстів, що брали участь, добре впоралися із завданнями. А двоє з них набрали максимальну кількість балів (100 із 100)! Це – Журавель Олена та Кутелія Юрій. Ось наші результати: дипломи І ступеня- Никоненко А., Журавель О., Кутелія Ю., дипломи ІІ ступеня – Грачова К., Павловська О., Краєвська Є., Д’яченкоК., дипломи ІІІ ступеня –Трохимчук М., Горбаченко М., сертифікати учасника – Гордієнко О., Коцур І., Шимановський Н., Рясько В., Добровольська В., Солоденко О., Григор А.,  Припишнюк А., Щитова К., Коваленко П., Мацук А., Лазаренко Д., Климчук Н., Мельниченко Ю..

Координатор конкурсу у КЗ КОР «КОЛІФКС» вчитель хімії Скоропадська С.О..