У вересні місяці в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей – інтернат фізичної культури і спорту» проходив місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!». До участі були залучені здобувачі освіти І – ІУ курсів.

Тиждень розпочався з виставки стінних газет «Безпека дорожнього руху».

Класними керівниками були організовані та проведені години спілкування «Будь обережним на дорозі!» та тематичні вікторини «Абетка дорожнього руху», «Твій  друг – дорожній рух», метою яких є підвищення безпеки на дорогах, попередження травматизму учасників дорожнього руху, активізація роботи щодо профілактики всіх видів дитячого травматизму, збереження життя та здоров’я дітей.

В рамках Клубу вихідного дня вихователь Редька Л.П. організувала і провела інтерактивну гру «Маршрут безпеки».

Щоб привернути увагу до необхідності забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху та поліпшення засвоєння ліцеїстами норм безпечної поведінки були проведені онлайн – бесіди з батьками ліцеїстів.

Завідуюча бібліотекою Абдуліна Л.І. організувала книжкову виставку літератури з даної теми.

Проведення місячника безпеки дорожнього руху показало, що ліцеїсти в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Редька Л.П., класний керівник навчальної групи №11