У нашому ліцеї є і завжди будуть традиційні заходи. Одним з таких є для першокурсників бібліотечний урок в міській бібліотеці №8. Як правило, провести його планується на початку навчального року, тому що кожен, хто зацікавився бібліотекою, може стати її читачем.

Як завжди бібліотека зустріла нас гостинно. Привітні і радісні обличчя працівників бібліотеки розташували нас до приємної і цікавої розмови. У цьому році помітно змінився інтер’єр бібліотеки, більш зручними сталі меблі, стелажі. Завідуюча Світлана Петрівна Хмельова розповіла, що книжковий фонд бібліотеки налічує більше трьохсот тисяч примірників книг. І всі бажаючі змогли записатися як в читальний зал, так і на абонемент.

Потім бібліотекар Анна Миколаївна Іванова провела для ліцеїстів захоплюючу виховну годину «Твоє успішне майбутнє». Учням були запропоновані цікаві завдання на перевірку інтелекту, показані хитромудрі відеоролики. Активними були всі ліцеїсти, а деякі з них показали себе справжніми інтелектуалами. Це Дорошенко Юрій, Троцько Володимир, Чернях Роман, Мусієнко Назар, Коцур Ігор, Черепечук Анна, Сірант Анна, Гордієнко Олександра.

А закінчувалася наша зустріч у виставковому залі, де ми познайомилися з дуже незвичайними картинами модерністського жанру. І це теж збагатило нас духовно. І, як завжди, на згадку про зустріч залишилися фотографії.


                     Тетяна Петрівна Бабенко