Наше сучасне життя насичене великою кількістю небезпечних факторів – хімічних, фізичних, біологічних, фізико-хімічних, які часто негативно впливають на здоров’я людей, всього живого в природі, тому суспільство постійно зазнає великих втрат у вигляді людських жертв, матеріальних збитків, руйнуванні довкілля. У наш час, важливо, щоб кожна людина могла їх вирізняти і вміти самостійно приймати дії захисту від них.

Проблема забезпечення безпеки людини у навколишньому середовищі – є важливим питанням сьогодення. З метою підвищення рівня безпеки ліцеїстів у нашому ліцеї з 07 по 11 жовтня було організовано та проведено ряд  виховних заходів: години спілкування «Безпека в надзвичайних ситуаціях», «Твоя безпека в твоїх руках», «Безпека людини в небезпечних та надзвичайних ситуаціях», бесіда «Безпека життєдіяльності людини». Переглянули відеофільм  «Безпечна поведінка в побутових умовах».

Вихователі розповідали про те, як іноді дитячі необдумані вчинки можуть обернутися серйозними проблемами, допомагали сформувати навички безпечної поведінки в місцях, щодо яких є підозра. Нехтування правилами, незнання основних принципів безпеки завжди приводить до вкрай важких наслідків. На завершення виховних заходів ліцеїсти отримали пам’ятки «Правилами безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях».

Мельник Тетяна Степанівна, вихователь