Сьогодні інтернет-технології стали необхідною складовою життя дітей, підлітків, молоді, дорослих та людей похилого віку. Комп’ютер, телефон, планшет є не тільки засобом спілкування, самовираження та розваги, але став важливим інструментом інформаційного, комунікативного взаємозв’язку у суспільстві,  джерелом знань, транслятором освітнього процесу, необхідним компонентом розвитку особистості.

Тому питання безпеки в мережі стає більш ніж актуальним. У цьому контексті турбота про дітей набуває більших масштабів. Якщо раніше треба було говорити з дітьми про їх безпеку поза домом, то зараз має сенс застерігати їх від негараздів під час перебування вдома – в Інтернеті.

Самостійне пізнання інформаційного світу дозволяє розширити коло інтересів кожної дитини і сприяє її додатковій освіті, спонукає до кмітливості, привчає до самостійного розв’язання задач. Щоб повноцінно орієнтуватись у віртуальному просторі, діти вчаться структурувати великі потоки інформації. 

Завдання дорослих полягає у тому, щоб навчити дітей аналізувати інформацію, створювати власний якісний контент та головне – мислити критично. Але питання безпеки дітей завжди стоїть на першому місці, тому що інформаційна безпека стосується захисту життєво важливих інтересів кожної людини.

Безпека в Інтернеті – це не вигадка, це необхідність! Тому запрошуємо ліцеїстів та їх батьків взяти участь  в онлайн  МАРАФОНІ з питань безпеки в Інтернеті під назвою”РОБОТА з ІНФОРМАЦІЄЮ: як контент стає вірусним?”, який буде проходити  з 15 травня по 20 травня о 19.00 безкоштовно.  Від експертів академії ви дізнаєтесь: що таке фейк і як їх розпізнавати; про викрадення особистості в Інтернеті і як захиститися; кібербулінг – що це і як уникнути! 

Для участі необхідно зареєструватися на сайті Дитячої Академії суспільного мовлення “PMA Juniors” за посиланням. Реєстрація вже почалась. Ставайте активними учасниками проєкту та вчиться разом безпеці в Інтернеті!