Протягом вересня в ліцеї проходив місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти – на дорозі!», з метою запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формування у ліцеїстів культури безпечної життєдіяльності.

Реалізація плану місячника розпочалася в стінах ліцею з виставки стінних газет «Я – учасник дорожнього руху», які підготували активи самоврядування навчальних груп.

З метою підвищення рівня культури поведінки ліцеїстів на дорогах класними керівниками навчальних груп були проведені години спілкування «Правила дорожнього руху знай – життя зберігай!» та бесіди «Знання на дорозі – безпека підростаючого покоління». Зміст виховних заходів був спрямований на закріплення та актуалізацію знань ліцеїстів про дорожній рух, а також на виховання культури поведінки на вулицях та бережливе ставлення до власного життя та здоров’я.

Проведення бліц-турніру знавців правил дорожнього руху «Мій друг – дорожній рух» показало, що ліцеїсти володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь – якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

В кожній навчальній групі були проведені інструктажі «Правила безпеки дорожнього руху».  Проведені заходи поглибили знання ліцеїстів відповідній сфері, сприяли розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

Редька Л.П., класний керівник навчальної групи №31