З  11 по 17 листопада в нашому ліцеї проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. До участі були залучені ліцеїсти І – ІУ курсів. Тиждень розпочався з виставки стінних газет «Твій друг – безпечний рух».

Класними керівниками був організований та проведений єдиний національний урок «Безпечна країна», метою якого є підвищення безпеки дорожнього руху, попередження травматизму учасників дорожнього руху, активізації роботи щодо профілактики всіх видів дитячого травматизму, збереження життя та здоров’я дітей.

Методист виховної частини Ліченко Г.В. організувала зустріч ліцеїстів з представником Національної поліції, старшим інспектором ювенальної превенції Літош Ю.Г. Лекція була спрямована на закріплення та актуалізацію знань ліцеїстів про дорожній рух, а також на виховання культури поведінки на вулицях та бережливе ставлення до власного життя та здоров’я.

В рамках Клуба вихідного дня вихователь Редька Л.П. організувала і провела усний журнал «Безпека на дорозі – безпека життя».       

Щоб привернути увагу до необхідності забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху та поліпшення засвоєння ліцеїстами норм безпечної поведінки були проведені бесіди з батьками ліцеїстів. Завідуюча бібліотекою Бабенко Т.П. організувала книжкову виставку літератури з даної теми.

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Редька Л.П., класний керівник навчальної групи №31