Щодня ми стикаємося з різними ситуаціями, в яких необхідно ухвалити якесь рішення, і дуже часто все залежить від того, як ми вміємо мислити. Принцип «Вчини як найправильніше в цій ситуації», вирішує в житті людини абсолютно все. Цей принцип ґрунтується на простій людській логіці. Найпростіший приклад: йде дощ, значить потрібно взяти парасольку.

Чому саме логіка? А тому, що саме логіка допомагає нам у житті вирішувати багато завдань, приймати зважені рішення. І тому, людина з дитинства повинна розвивати логіку в собі. Для цього необхідно багато читати, вирішувати логічні завдання та ГРАТИ, моделюючи різні незвичайні ситуації.

Так у рамках тижня природничо-математичних наук з метою розвитку абстрактного мислення та уяви для ліцеїстів ІІ курсу була проведена інтелектуальна розважальна гра «Де логіка?»,  за мотивами популярного в усьому світі ТВ шоу “Де логіка?” для дорослих і дітей.

Під час гри діти були поділені на дві команди та виконували завдання в 5 раундах. І раунд ” Що спільного”, ІІ раунд “Було та загуло”, ІІІ раунд “Вгадай мене”, ІV раунд “Плюс – мінус”, V раунд “Розгадай слово”. Ліцеїстам необхідно було розгадати купу завдань, загадок і ребусів, а для цього треба було задіяти свою логіку по повній. З чим вони дуже гарно справилися.

Гра завершена, підсумки підведені. Однак, треба пам’ятати, що без логіки, неспроможна існувати жодна з наук. Усі відкриття відбуваються, безпосередньо із застосуванням логіки та проходять обробку за допомогою її законів. Все це потрібно знати для того, щоб нам було легше жити, навчатися та працювати.

Підготували та провели захід Тетяна Жихарєва та Алла Усова, вчительки математики