«Здоров’я понад усе» – це гасло актуальним було завжди. Але сьогодні, під час війни, воно сприймається особливо гостро. Зараз, як ніколи, і дітям і дорослим потрібні знання не тільки як зберегти здоров’я, а і як врятувати життя іншій людині.

Вчитель з основ здоров’я Скоропадська С. надає цьому питанню дуже великого значення як на своїх уроках, так і в позаурочний час. З ліцеїстами було проведено низку практичних занять та бесід по наданню першої домедичної допомоги. Вони відпрацьовували реанімаційні дії, переглядали поради фахівців при опіках, пораненнях, алгоритм рятування людей під час пожежі. Ще одна небезпека сучасності – вибухові пристрої. Правила при їх виявленні також вивчали на уроках з основ здоров’я.

Під час війни страждає не тільки фізичне здоров’я. Психічний стан теж впливає на самопочуття людини. І від того, як вона його збереже, буде залежити і подальше життя. Тому ліцеїсти ІІ курсу вирішили надати поради «Як впоратися зі стресом під час війни»  та створили уявний блог. Всі учасники відеоролику щиро хочуть допомогти людям зберегти душевний спокій та здоров’я у такі важкі для нас часи.

Бережіть себе та будьте здорові!