Самогубство в сучасному світі є однією з найбільш актуальних психологічних і соціальних проблем. Безліч чинників, з якими стикається людина у повсякденному житті, в певний момент можуть штовхнути її на злочин проти самої себе.

Щороку 10 вересня відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам. Ключова мета цієї міжнародної дати – підвищити обізнаність людей про значення самогубств як глобальної моральної проблеми; поліпшити знання про те, як можна запобігти суїциду; зменшити стигматизацію, пов’язану з самогубцями.

З метою попередження ризикованої поведінки серед здобувачів освіти, усвідомленню цінності життя та спрямування на позитивне мислення 12.09.2022 психологічною службою ліцею-інтернату організовано та проведено заходи до Всесвітнього дня запобіганню суїциду.

Створено інформаційні буклети для педагогічних працівників та вісник психологічної служби «Життя найвища цінність» з корисною та цікавою інформацією. Для просвіти батьків на блозі психологічної служби висвітлено поради «Підлітковий суїцид: як розпізнати небезпеку».

Плануємо, значить живемо. З цією метою активно пройшла акція серед ліцеїстів «Мої плани на майбутнє» та акція «Я ціную життя за…», що дало змогу кожному ще раз замислитись та згадати всі приємні та важливі моменти. Досить інформативними та корисними стали психологічні хвилинки «Небезпечні онлайн-ігри для життя».

Цей день, дав кожному можливість зрозуміти важливу істинну: «Життя – це безцінний дар, який дається людині при народженні і те, як людина розпорядиться ним залежить від неї самої!»