Наш ліцей вже неможливо уявити без комп’ютерної техніки та комп’ютерних технологій. Вони  міцно увійшли в наш навчальний процес та закріпилися в ньому. Аудиторії нашого ліцею оснащені інтерактивними дошками, при використанні яких збільшується ефективність навчання учнів .  Високий  потенціал інтерактивної дошки й став  незамінним супутником учителів зарубіжної літератури Корнійчук Олена Сергіївна та англійської мови Швець Наталія Леонідівна, які з ліцеїстами 3 курсу організували та провели 27 листопада бюті-майстерню «Шекспір завжди у тренді».

Центральним місцем бюті-майстерні  стала інтерактивна дошка – коштовний інструмент для навчання всього класу. Це – візуальний ресурс, який  допомогав вчителям зробити уроки живими й привабливими для учнів. Інтерактивна дошка дозволяла  супроводжувати демонстраційний матеріал помітками та зауваженнями, імпровізувати, робити записи на дошці «електронним маркером» різних кольорів на поверхні малюнку, який проектується з комп’ютера, подавати досліджуваний матеріал захоплюючими й динамічними способами, працювати в режимі реального часу.

Підсумком уроку біла інтерактивна гра «мікрофон», під час якої ліцеїсти виділяли  такі переваги даного уроку :  інформація сприймається швидше,  всі  беруть участь у групових дискусіях, роблячи обговорення ще більш цікавими, вони виконували спільну роботу, вирішували загальні завдання, проводити перевірку знань відразу у всьому навчальному класі.

А вчителі зробили висновок ,що,  працюючи з інтерактивною дошкою, ми завжди перебуваємо в центрі уваги, завжди ведемо спілкування з учнями на пряму й підтримуємо постійний контакт із класом та   організовуємо грамотний зворотний зв’язок “учень – вчитель”.