Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

З 12 по 15 квітня 2021 року в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту» тривав тиждень англійської мови онлайн. Метою проведення тижня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови, розвиток навичок аудіювання, говоріння, читання, письма англійською мовою; формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати ліцеїстів до роботи над собою.

Протягом тижня проходив онлайн квест «My native country is Ukraine» («Моя країна – Україна»). На станціях ліцеїстів II курсу чекали різнопланові завдання на знання культури, історії, традицій, менталітету України тощо.

Хто ж не любить подорожувати?  Цікавою та пізнавальною була віртуальна екскурсія до Лондона серед ліцеїстів I курсу. Учні мали змогу відвідати одне з найбільших міст у світі, познайомитися з традиційними англійськими церемоніями, які століттями зберігаються і є надзвичайно цікавими для туристів (The Ceremony of Changing Guards and the Ceremony of  Keys). Також учасники екскурсії «зустрілися» з королевою Єлизаветою ІІ та королівською родиною, відвідали музей Мадам Тюссо, а на кінець подорожі дізналися, які ж страви полюбляють англійці під час різноманітних свят.

Досить жваво пройшло інтелект-шоу «Knowledge is a power» («Знання – це сила»). Учасники за допомогою різних конкурсів вдосконалювали знання з англійської мови, розвивали логічне мислення, пам’ять, увагу, виконували  цікаві творчі завдання. 

Дивитись кіно та непомітно для себе вчити англійську – надзвичайно! Хоча, звісно, це трохи складніше, ніж дивитися фільми з українським перекладом. Тож ліцеїсти побували у ролі експертів кіноклубу «Extra». На прикладі серіалу «The Holidays» («Відпочинок за обміном»), учні розповідали про акторів англійською мовою та впевнилися, що  переглядаючи фільми, можна не тільки отримувати задоволення, а й навчатися.

Найактивнішими ліцеїстами були: Прищепа Христина, Калініченко Діана, Олевич Богдан, Крижній Сергій, Паюк Руслана, Котенко Марія, Черепенчук Анна, Павловська Олександра, Журавель Олена.

Отже, проведення тижня не тільки поглибило знання з англійської мови, а й стало джерелом позитивних емоцій, мобілізації творчих зусиль і, як наслідок, підвищило мотивацію до вивчення мови та культури іншої країни.        

  Дякуємо учням ліцею за участь у проведенні тижня.

Good luck to everybody!!!