18 вересня 2022 року в навчальних групах були організовані та проведені батьківські збори в онлайн форматі на платформі Google meet та Viber.
В навчальних групах класні керівники провели бесіду «Провідна роль співпраці колективу ліцею-інтернату та батьків як гарант у становленні особистості дитини», адже спільна та злагоджена діяльність батьків та педагогів – запорука успіху у вихованні дітей. Відповідно до плану проведення зборів, проаналізували успіхи та недоліки колективів навчальних груп та кожного ліцеїста групи за підсумками 2021/2022 навчального року, поставили мету та завдання на новий навчальний рік, визначивши роль батьків у їх досягненні.
Зустрічі з батьками завжди є відповідальними і необхідними для правильної побудови освітнього процесу і в навчальних групах,  і в ліцеї взагалі. Адже батьки є не лише найголовнішими порадниками і помічниками педагогів. Саме батькам належить головна роль у вихованні дитини, а тому, від того, наскільки міцним буде взаємозв’язок між педагогами і родиною, якою мірою вони стануть однодумцями, залежить ступінь впливу на дитину, а значить, і результат навчання та виховання.

Лілія Редька, класний керівник навчальної групи 21