На сьогоднішній день застосування допінгу стало однією з найактуальніших проблем у світовому спортивному русі. Особливу увагу слід приділяти юнакам та юніорам, які займаються спортом і входять до групи ризику. Адже, як вказує Всесвітня антидопінгова агенція,  молоді спортсмени – це обов’язкова цільова група освітніх проектів антидопінгових організацій.

19 квітня 2018року на базі Комунального закладу Київської обласної ради “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту” відбувся  семінар для вчителів з видів спорту. 

У роботі семінару взяв участь представник Національного антидопінгового центру України Ткачук О.О., де в ході спілкування з учасниками обговорили такі питання: яку шкоду завдає допінг духу спорту, національні антидопінгові правила, порушення антидопінгових правил, процедури допінг-контролю, заборонені речовини 2018 року, права і обов’язки спортсменів та персоналу спортсменів, терапевтичне використання заборонених речовин і методів.

Також було роз’яснено, що таке ADAMS та, як з ним працювати з цією програмою. По завершенню виступу учасники мали можливість поставити питання пов’язані з  допінгом та отримати змістовну відповідь на них.