День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі.

Ми також об’єдналися разом для покращення Інтернету та підтримуємо День безпечного Інтернету у вівторок 5 лютого 2019 року

ПОНЕДІЛОК  4.02.2019

ТРЕНІНГОВЕ ЗАНЯТТЯ «ІНТЕРНЕТ – який ми хочемо» для ліцеїстів ІІІ курсу (урок інформатики за розкладом)

Анонс. Виконуючи нескладні інтерактивні вправи, ліцеїсти будуть визначати свої права та обов’язки, дізнаватися про положення та умови, здійснювати безпечний веб-серфінг, а також  з’ясують: чому слід протидіяти мові ненависті в Інтернеті.

Всеукраїнський Інтернет-семінар з Інтернет безпеки  для педагогів  о 14.00.

Приєднатися за адресою https://imzo.gov.ua/events/vebinar-z-nahody-vsesvitn-oho-dnia-bezpechnoho-internetu-2019/

ВІВТОРОК  5.02.2019

Онлайн-урок  з кібербезпеки на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні для ліцеїстів ІУ курсу  (урок  за розкладом о 12.30)

Приєднатися за адресою https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-779824

УРОК  «Інтимні селфі  в Інтернеті  –  жарт чи НЕБЕЗПЕЧНИЙ ризик?» для ліцеїстів ІІ курсу (урок інформатики за розкладом)

Анонс. Урок пройде у форматі діалогу з використанням відеоматеріалів, щоб проінформувати дітей про ризики відправки їх оголених фотографій, а також про злочини, які пов’язані з цим

СЕРЕДА  6.02.2019

ВЕБ-КВЕСТ «Безпека в Інтернеті» для ліцеїстів І курсу (урок інформатики за розкладом) адреса за посиланням  https://bezpekanet2019.blogspot.com/p/blog-page_94.html

Анонс. Під час гри ліцеїсти дізнаються про те, як залишатися в безпеці при використанні соціальних мереж і не тільки, спробують  дослідити позитивні і негативні наслідки Інтернету, сформулювати та засвоїти правила безпечної роботи в Інтернеті.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заходах!