Математика – така складна, але ж дуже потрібна наука. Її використання виходить далеко за межі навчальних класів, а здобутими знаннями кожна людина користується на протязі всього життя.

Команда  з вчителів: математики – Усової Алли  Анатоліївни, інформатики – Жихарєвої Тетяни Василівни  і  фізики – Гетьмана Василя Григоровича  підготувала для вас черговий цікавий інтерактивний тиждень. Він присвячений вивченню математики,  фізики та інформаційних технологій. 

Людина, що не знає математики, не здатна ні до яких інших наук. Роджер Бекон”

Найскладніший період наступив в навчанні кожного ліцеїста,  бо  в кожному  з  класів навчання  потрібно вивчити, а головне, розуміти фундаментальні речі.  Саме в цей час  ліцеїсти  отримують ключові знання, які будуть використовувати роками, навіть у інших навчальних дисциплінах та сферах життя.  Адже недарма президент Володимир Зеленський підписав Указ «Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні». А це означає  запровадження з 2021 року обов’язкового зовнішнього незалежного оцінювання з математики.  

Очевидно, що року недостатньо, аби виправити всі проблеми  та прогалини з   математичною освітою. Але ми, вчителі, намагатимося  впроваджувати  найбільш нагальні й потрібні нашим дітям  новації, а також закріплювати думку про те, що математика потрібна всім, бо вона – про наше щоденне успішне і заможне життя в сучасному світі.  

Запрошуємо всіх на тиждень фізико-математичних дисциплін!!!

План проведення тижня фізико-математичних дисциплін

ПОНЕДІЛОК 10.02.

Відкриття тижня: інформаційна сторінка на сайті ліцею. Відповідальні: Жихарєва Т.В., Усова А.А.,  Гетьман В. Г. .

ВІВТРОРОК 11.02.

День Безпечного Інтернету

СЕРЕДА12 .02.

Екскурсія на виставку інтерактивних розваг “Місто роботів” для груп 21, 12, 11 –  відповідальні Усова А. А., Гетьман В.Г. .

ЧЕТВЕР 13.02.

Виховний захід “Битва титанів”, для ліцеїстів 32 та 31 груп, 11.00-12.25, відповідальні: Гетьман В.Г.,  Жихарєва Т.В., Усова А.А., аудиторія 8.

ПЯТНИЦЯ 14.02.

1. Підведення підсумків. Інформація на сайт. Відповідальні: Жихарєва Т.В., Усова А.А.,  Гетьман В. Г.