Сьогодні від нашого покоління в цілому і кожного з нас зокрема залежить чи звучатиме гордо і могутньо ім’я Україна в третьому тисячолітті.

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути українцем і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Гіркі події сьогодення не залишили байдужими наших ліцеїстів.

20 лютого було організовано та проведено загальноліцейський захід щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні «Ангели Майдану…» завдяки якому до сердець молоді вдалось донести одну із найтрагічніших сторінок історії України ХХІ століття.

Під час заходу транслювалися фрагменти документальних фільмів, прозвучали вірші, діалоги-інсценізації про подвиг героїв, в яких відчувався біль і смуток за загиблими, які засвідчили безмежну любов до своєї країни та свого народу. У цей день наш обов’язок вшанувати подвиг Героїв Небесної Сотні, які загинули за свободу, за честь, за волю своєї Батьківщини.

Жодного з нас події, що відбувалися, не залишили байдужими. Тяжкий шлях уже позаду, але спогади завжди житимуть у наших серцях.

 Гончарук Г.О., педагог соціальний, Мельник Т.С., вихователь, Федюк О. М., вихователь

Пам’яті небесної сотні

20 лютого 2018 ліцеїсти 21 групи вшанували пам’ять   Героїв Небесної сотні, які полягли на Майдані під час Революції Гідності взимку 2014 року . 

Метою заходу було знайомлення ліцеїстів із історичним та суспільним значенням Революції Гідності, короткими життєписами окремих героїв Небесної  Сотні, розкрити сутність подвигу Небесної Сотні, вшанувати героїзм українських захисників і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України.

Під час заходу ліцеїсти переглянули відео «Воины света», вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Ми поговорили  про декого з них, але згадали всіх, бо не маємо права забувати!   Сотня історій, сотня людських життів, сотня Героїв! Ми повинні завжди пам’ятати  про цих мужніх людей… І ми будемо пам’ятати про них.