День Святого Валентина! 
День закоханих й щасливих.   
Все мрійливе і казкове,  
у передчутті любові.

14 лютого світ відзначає День святого Валентина. У це свято прийнято не тільки дарувати валентинки, а й вітати своїх других половинок та просто хороших друзів теплими словами.

Цьогоріч в очікуванні романтичного казкового свята з 09 по 14 лютого у ліцеї працівники виховної частини організували та провели фантастичний тижневий проєкт «Аліса в Дивокраї». Розпочали святкові заходи з розважальних ігор «Сердечний двобій» і «Троянди Задзеркалля». Ліцеїсти отримали безліч позитивних вражень, відпочивши між навчальними заняттями. Не могли обійтися без вікторини «Загадки Чеширського Кота» й знаменитого шахового турніру Червоної Дами, під час якого мешканці пансіону позмагалися за перемогу й прихильність її Величності Королеви.

У рамках Кубу вихідного дня було проведено «Божевільне чаювання» і цікавий майстер-клас у техніці стрінг-арт «Від щирого серця». Дівчата й хлопці весело провели час за філіжанкою запашного чаю, а також навчилися створювати поробки у новій техніці.

14 лютого у холі закладу відбулося відкриття святкової тематичної фотозони. Ліцеїстів розважали жартами й смачними гостинцями Аліса і Капелюшник. Також діяла пошта кохання «Чарівна скринька Аліси», завдяки якій кожен зміг анонімно виявити свою симпатію, надіславши листівку. Бажаючі максимально поринути в святкову атмосферу долучилися до участі у флешмобі «У кольорах кохання».

Бажаємо усім відчути чарівне почуття любові, яке сповнює очі яскравим блиском, а душу гріє неземним щастям. З Днем святого Валентина! Нехай життя буде сповнене приємних і радісних подій, романтичних та захоплюючих пригод.

Ірина МАНУЗІНА, вихователька