Ось і закінчився Чемпіонат України серед школярів за програмами КМС і першого дорослого розряду з художньої гімнастики, де чемпіонкою стала наша ліцеїстка навчальної групи №33 – Костюк Анастасья. А також, ліцеїсту навчальної групи №33, Гладких Анастасію – з ІІІ місцем. Ми щиро вітаємо вихованок з цією перемогою. Саме з цієї нагоди рада журналістики взяла інтерв’ю у наших ліцеїсток.

Анастасья, розкажи нам про свій найвідповідальніший конкурс.

Дуже важко відповісти на це запитання, тому що я з 3,5 років займаюся спортом, а до четвертого класу займалася музикою і танцями. Конкурсів та змагань було дуже багато. Я завжди ставлю перед собою мету – йти до перемоги.

На твою думку, яка сама важка перемога була для тебе?

Два роки тому отримала травму коліна, де я не займалася більше 3 місяців. Було дуже важко відновлюватись, якби не підтримка батьків. Тому найважча перемога у моєму житті – перемога над самою собою.

Як ти налаштовуєшся перед виходом на килим? Цей вихід чимось відрізнявся?

Перед виходом на килим я налаштовуюсь завжди однаково. Кажу собі: «Що я вмію робити свою програму, що в мене все вийде. Як ми не готувалися, завжди є хвилювання, але потрібно це приховати, щоб під час виступу не було помітно.

Чи були поряд з тобою ті дівчата, яких ти вважаєш конкурентками?

Конкуренти зажди є. Це мої друзі, з якими я займаюся: Гладких Анастасія та Чукардина Катерина. Але коли перед тобою стоїть ціль до перемоги, ти не звертаєш уваги на виступ інших дівчат, а йдеш до мети. Чого я і досягла, ставши чемпіонкою України.

Ми тебе вітаємо з цією перемогою, бажаємо тобі сил в подальших змаганнях і досягти того рівня, якого ти бажаєш.

Гладких Анастасія, чи не могла б ти поділитися з нами про свої перемоги. Ти зайняла ІІІ місце на Чемпіонаті України, з чим ми тебе і вітаємо! До перемоги тобі не вистачило трішки сил, але це теж перемога. Стати ІІІ на Чемпіонаті також не легко.

Дякую за привітання. Я вдячна своєму тренеру, що з самого малку вона вкладала у мене любов до гімнастики, навчила бути наполегливою, сильною і віддаватися своїй справі, хоч це і не легко.

Наскільки нам відомо ви виступаєте і в групових номерах. Який у вас склад групи?

Так, у нас є групові виступи, в яких беруть участь 5 гімнасток і 5 предметів. Це дуже відповідально. Ти відповідаєш не тільки за себе, але і за предмети, щоб не завдали травму.

Робиш ти інколи виключення з раціону харчування, якщо хочеться чогось шкідливого?

Ні. Я дуже ретельно підбираю продукти до свого раціону. Гімнастам заборонено їсти шкідливу їжу, хлібні вироби та багато іншого. Стрункості кожної гімнастки може позаздрити будь-хто, але багато дівчат навіть і не здогадуються, що маємо силу волі.

І на завершення нашої розмови, що для тебе є художня гімнастика?

Художня гімнастика для мене – це сенс життя. Я не уявляю своє життя без неї. Дуже вдячна своїм батькам за те, що віддали мене саме на цей вид спорту. Вдячна своїм тренерам, що кожен день вони додають свої зусилля для моєї подальшої перемоги.

Дякуємо вам дівчата за цікаву розповідь. Бажаємо вам гарних результатів, гідних суперниць та здійснення ваших самих бажаних мрій.

Рада ліцею журналістики

Голова ради: Герега Катерина Володимирівна