Новий навчальний рік. Нові задуми та проєкти, які починають втілюватися у ліцейське життя вже сьогодні.

Цього тижня у рамках ліцейського креативного проєкту «Едьютеймент» став інтегрований захід – де знов поєдналися література, технології та мистецтво. Щоб додати дітям впевненості у своїх здібностях, вчителі Корнійчук Олена Сергіївна та  Жихарєва Тетяна Василівна 13 вересня разом з ліцеїстами І-ІІ курсів провели урок-свято до Міжнародного дня КРАПКИ!.

Кожен день має свою історію, сповнений цікавими фактами та подіями, які відбувалися у різні роки. 15 вересня у світі святкують Міжнародний день крапки. Це свято креативності та творчості, яке відмічають з 2009 року. Історія свята пов’язано з книгою «Крапка», яку написав англійський письменник Пітер Рейнольдс. Її було визнано книгою 2003 року та вона отримала безліч премій.

На уроці відбулися цікаві події: ліцеїсти дослідили значення крапки, пригадали історію появи знаку три крапки, виконували інтерактивні вправи, малювали, слухали музику, дивилися відеофрагмент та презентували учнівську роботу з теми створення фіналу до роману «Крапка у кінці фіналу». Було шумно, весело, цікаво і по-дитячі «креативненько».

Які ж знання, відомості та навички мали змогу отримали ліцеїсти під час уроку?! З зарубіжної літератири у рубриці «На книжковій полиці» ознайомилися з новинками художньої літератури для домашнього читання, в назвах яких зустрічається слово точка. З інформатики здійснили на практиці інформаційний процес обробки, перетворення та передачі різних видів інформації. З мистецтва дізналися про те, якщо розставити крапки правильно, то можна скласти малюнок, і сіє називається «пуантилізм». 

На кожному етапі уроку ліцеїсти вдосконалювали комунікативні навички та навички роботи у групі. А ще опановували мобільні гаджети для виконання творчих завдань, набуваючи нових компетентностей.

Що ж уроки проведено, попереду вихідні, свята і знов навчальний тиждень.  Тому почніть  і ви зі своєї точки, крапки відліку! І сміливо втілюйте в життя найкреативніші задуми та творчі проєкти!