1. Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту /м. Біла Церква/ функціонує з 1996 року. Приміщення закладу (орендований 5-ти поверховий гуртожиток ВПУ-9) діє з 1996 року.
  2. Будівля має присадибну ділянку, яка огороджена, благоустроєна, постійно знаходиться у належному стані
  3. Кожне приміщення закладу має функціональне навантаження, інформаційну табличку з назвою приміщення та відповідального.
  4. Потужність приміщень ліцею розрахована на 250 ліцеїстів, гуртожиток на 100 місць.

Організація освітнього процесу у ліцею має комплексний характер і поділена на чотири складові частини. Навчально-спортивна, навчальна, виховна, господарча служби. Тому матеріально-технічне забезпечення умовно поділено за напрямками здійснення діяльності.

Матеріально-технічне забезпечення навчально-спортивного процесу

Ліцей не має власного спортивно-тренувального комплексу, тому навчально-тренувальний процес спортивних відділень закладу відбувається на орендованих спортивних базах міста:

  • легка  атлетика –  стадіон   і  манеж  НСБ   “Трудові  резерви”, спортзал ДЮСШ “Олімп”, спортзали ЗОШ № 4, 18 (в зимовий період);
  • вільна    боротьба    –    спеціалізовані    зали    боротьби    ДЮСШ “Богатир”;
  • греко-римська боротьба – спеціалізована зала боротьби СК-7;
  • плавання – басейн ДЮСШ № 1;волейбол – спортивні зали СК-7, СК “Рось”, спеціалізована зала Аграрного університету;
  • баскетбол – спеціалізована зала ДЮСШ № 1;
  • важка атлетика – спеціалізовані зали Аграрного університету та СК “Рось”;
  • художня гімнастика – спортивна зала СК-7;
  • лижні гонки – стадіон ВПУ-9, дендропарк “Олександрія”.

Для організації навчально-спортивного процесу в приміщенні закладу є:

  • кабінет заступника з навчально-спортивної роботи;
  • кабінет зі спортивно-методичної роботи;
  • кімната методистів зі спорту; (спортінвентарю)
  • тренерська кімната;

Навчально-тренувальний процес відбувається у напруженому режимі, тому для відновлення та підготовки до змагань спортсменів функціонує:

  • кабінет медично-відновлювального центру (МВЦ);
  • кабінет масажиста;
  • кімната ізоляційного періоду перебування хворих.

Медичні кабінети оснащені за правилами санітарно-гігієнічних вимог. На власному балансі мають медичне обладнання, медикаменти, інформаційні стенди, меблі.

Матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу

Навчання ліцеїстів І-ІУ курсів відбувається за кабінетною системою. Заклад нараховує  8  навчальних приміщень:

8 навчальних кабінетів в приміщенні на 2-3 поверхах: біології (комунікаційних-технологій), світової літератури, хімії, фізики, української мови і літератури, математики (інформаційно-комунікаційних технологій), інформатики, кабінет-мультимедіа,

Функціонує медіа-бібліотека, куточок «Рідного краю», ігрова кімната (у гуртожитку).

Для організації навчально-виховного процесу є: кабінет заступника директора з навчальної роботи, кабінет методиста з виховної роботи, методичний кабінет, кабінет психолога і соціального педагога, кімната методичних комісій, кімната секретаря навчально-виховної служби, кімната методиста з навчальної роботи, кімната вихователів.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.

Кабінети оснащені новими навчальними меблями, дошками, стендами, шафами і сьогодні мають високий естетичний вигляд.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459, в них створені необхідні умови для занять.     

Матеріально-технічне забезпечення життя та побуту ліцеїстів

За нормативним положення про ліцей-інтернат передбачено приміщення для гуртожитку.  Під гуртожиток відведено 4 та 5 поверхи будівлі та нараховує 30 житлових кімнат

Кожна кімната оснащена новими меблями: м’ягкі ліжки, навчальні столи, тумбочки, стільці, шафи, полиці.

Для створення комфортних умов життя та відпочинку у кожної кімнаті є: настінні килими, ліжкові покривала, приліжкові килими, тюлі, скатертини.

Згідно з санітарно-гігієнічними нормами на кожному поверсі є великий хол, у якому є телевізор, кутовий диван, холодильник. Для забезпечення побутових умов життя у гуртожитку є додаткові приміщення: пральня, сушка, 2 душові кімнати, вмивальні кімнати,  санвузли.

 Всі приміщення відремонтовані, мають гарний естетичний та санітарний стан.

Для організації та здійснення господарчої діяльності у ліцеї передбачено: кабінет заступника директора з господарчої діяльності, кімната техперсоналу, каштелянська кімната, вахтова та кімната для інвентарю.

 Матеріально-технічне забезпечення управлінської діяльності закладу

Адміністративні та медичні приміщення закладу розташовані на 1, 3 поверхах, оснащені необхідним обладнанням та меблями, а саме: кабінет директора ліцею, приймальня, кабінет головного бухгалтера, бухгалтерія, медико-відновлювальний центр, архів, складське приміщення, кімната художника, кімната дієтсестри,

Всі приміщення закладу озеленені, мають естетичний вигляд. Це здійснено відповідно до нормативних актів та дотримано в єдиному стилі. Холи та кабінети оздоблені роботами ліцеїстів гуртка «Вишиванка».

На першому поверсі закладу розміщено інформаційні стенди: «Наші переможці», розклад навчальних,факультативних занять, розклад тренувальних занять, експрес-інформація для ліцеїстів, газета «Ліцейський кур’єр», інформаційний куточок, де можна знайти інформацію за тематикою: «До уваги вчителів», «До уваги батьків», «До уваги учнів», «Інформація по бібліотеці», «Охорона здоров’я та життя», «Поради соціального педагога», «Екран ліцейського життя», «Основні виховні заходи». Зроблена виставкова експозиція спортивних нагород, кубків, медалей, грамот та дипломів.

На другому поверсі у холі знаходяться куточок, де є державній прапор,  стенди з державною символікою, гімном. Також розміщені стенди зі стінними газетами з різних предметів.

На третьому поверсі у холі знаходяться інформаційні стенди по навчально-спортивним відділенням, емблема закладу.

На високому рівні оформлені інформаційні стенди в методичному кабінеті, виховательській, методичних комісій, психолога, методично-спортивному кабінеті.

Кабінет фізики  забезпечений на 90% необхідним обладнанням для виконання демонстраційних дослідів, лабораторних робіт та фізичного практикуму.

Кабінет хімії забезпечений на 100% обладнанням та реактивними для виконання практичної частини програми, а кабінет біології (ККТ) на 90% – препаратами для виконання практичної частини навчального матеріалу.  

Кабінет інформатики укомплектований комп’ютерами (Celeron 3000), на яких встановлена ліцензійна версія операційної системи Windows 10,  мультимедійним проектором і сенсорною дошкою.

У навчальному процесі використовуються ліцензійні програмні засоби, які мають гриф МОН, молоді та спорту України, з алгебри 7-9 кл., геометрії 7-9 кл., фізики 7-11 кл., хімії 7-12 кл., біології 8,9 кл., географії 7-11 кл., історії України – 10 клас, всесвітньої історії 10 клас, російської мови 6-9 кл., основ здоров’я 5-6 кл

Заклад з 2005 року має доступ до швидкої мережі Internet.