Найбільш поширеним методом державних закупівель на сьогоднішній день в Україні є проведення конкурсних торгів, тобто тендерів. Діяльність вітчизняних підприємств у цій сфері регламентується відповідним законом, нова редакція якого набрала чинності на початку минулого року. 

Згідно законодавства, тендерні закупівлі можуть мати форму відкритих або двоступеневих торгів, запита цінових пропозицій, попередньої кваліфікації учасників та закупівлі в одного учасника. Під дію згаданого закону підпадають тендерні закупівлі, предмет яких має вартість, що дорівнює або перевищує сто тисяч гривень – у випадку придбання товарів чи послуг. 

Якщо ж тендерні закупівлі присвячено пошукам підрядника на виконання певних робіт, то вартість таких робіт повинна дорівнювати або бути більшою, ніж триста тисяч гривень. Уповноваженим органом, що бере на себе державне регулювання та контроль проведення зазначених вище процедур, призначено Міністерство економіки України. Джерело

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ на 2016 рік  ЗДІЙСНЕННЯ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ до 2017 року

АКТУАЛЬНИЙ РЕПОРТАЖ


Дзядевич Ірина Володимирівна

Шнуренко Роза Василівна

Кривуца Людмила Вікторівна

Мірошниченко Оксана Миколаївна

Багато хто вважає роботу офісного службовця рутинною і нудною. Суцільні цифри, постійно повторювані операції, відсутність творчості. Але ваша думка може кардинально змінитися, якщо дізнатися про безліч плюсів:

Розвивається логічне мислення. Японські кросворди і ребуси «відпочивають» у порівнянні з формуванням проводок! І якщо перше – хобі, то в роботі вміння правильно все «пов’язати» дуже високо цінується. Звичайно, з часом перестаєш замислюватися про те, як і чому обираєш той чи інший рахунок, діючи «на автоматі».

Виробляються важливі навички. Повторення – мати навчання. І те, що спочатку робилося важко, після кількох спроб займає зовсім небагато часу. За рахунок цього в робочому дні можна викроїти час для відпочинку та самоосвіти.

Поліпшується самодисципліна. У бухгалтерії важлива будь-яка дрібниця, будь-яка деталь. Постійний потік нової інформації. 

Розвиток. Крім того, сучасна життя вимагає від бухгалтера гнучкості і постійного підвищення кваліфікації. На цій посаді доводиться постійно вчитися, так як змінюється законодавство, з’являються нові інструменти, програми та технології.

Стабільність. Досвід завжди працює на Вас.

Спілкування. Бухгалтеру доводиться мати справу з безліччю людей. Виробляється впевненість в собі, вміння говорити «ні», наполягати на своєму і знаходити підхід до різних співрозмовникам.