ГРИГОРЕНКО КАТЕРИНА – лижні гонки; МСУМК, член збірної команди України; чемпіонка України 2004, 2005, 2006р.р. серед  молоді;

учасниця: Всесвітньої Універсіади 2005р.,в Австрії ( 5 місце), чемпіонату Світу серед юніорів  2005р.у Фінляндії (4 місце),ХХ зимових Олімпійських ігор 2006р.у Турині ,Італія( 8 місце), ХХІ зимових Олімпійських ігор 2010р.у Ванкувері , Канада; срібна та  бронзова  призерка  Всесвітньої Універсіади 2011р. у Туреччині(3 срібних, 2 бронзових медалі); переможниця та срібна призерка  Всесвітньої Універсіади 2013р.в Італії (дві золоті , одна срібна медалі); учасниця ХХІІ зимових Олімпійських ігор 2014р. у Сочі, Росія.

Тренер – Фастовець М.М. 

ДЮДЯ  ВОЛОДИМИР – велоспорт; ЗМСУ, член збірної України; 

рекордсмен Світу серед юніорів 2000р.в Італії; срібний призер чемпіонату Світу серед юніорів 2001р. у США; у 2004р.: учасник  ХХУІІІ літніх Олімпйських ігор у Афінах( 6 місце), бронзовий призер кубку Світу в Лос-Анжелесі; у 2005р.: срібний призер кубку Світу в Великобританії, чемпіон Європи в Італії; бронзовий призер чемпіонатів Світу 2006 та 2009р.р.у Польщі; у 2008р.: учасник ХХХ Олімпійських ігор у Пекіні (5 місце), переможець кубку Світу в Сіднеї.

Тренер – ЗТУ  Чмирук Д.А.

НІКІТІНА  ІННА – плавання; МСУМК, член збірної  команди України;

чемпіонка Європи серед молоді 1997р. у Шотландії; участниця ХХVІІ літніх Олімпійських ігор 2000р.в Австралії, рекордсменка Європи серед молоді;чемпіонка України.

Тренер – ЗТУ Желтяков В.О.

ЛЯЩЕНКО ІГОР – легка атлетика; МСУМК, член збірної команди України;

чемпіон і рекордсмен України 2009, 2010р. серед юнаків; бронзовий призер чемпіонату Світу 2009р. серед юнаків у Італії; у 2010р.: чемпіон І юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі, чемпіон юнацького Європейського фестивалю в Москві; у 2011р.: рекордсмен ,переможець чемпіонатів України, переможець кубку Європи в Португалії, срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів в Естонії; учасник чемпіонату Світу 2012р. серед юніорів у Барселоні(8  місце); у 2013р.:  учасник чемпіонату Європи в Фінляндії(5 місце),чемпіон України серед молоді, переможець командного кубку Світу 2014 року в Китаї.

Тренер – Кудлацька С.Б.

/Files/images/Аліна Гальченко.jpg

ГАЛЬЧЕНКО  АЛІНА – легка атлетика; МСУ, член збірної команди України;

рекордсменка і багаторазова переможниця чемпіонатів України; у 2010р.: учасниця  І  Юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі (6 місце), срібна призерка юнацького Європейського легкоатлетичного фестивалю в Москві; учасниця чемпіонату Світу 2011р. у Франції(4 місце ); учасниця чемпіонату Світу 2012р. серед юніорів у Іспанії (10 місце); переможниця ХХІХ Всесвітньої літньої Універсіади у Тайбеї 2017 р. у командному заліку(с/х на 20 км).

 Тренер- Кудлацька С.Б.

КОВБАСА  АНДРІЙ – плавання; МСУ, член збірної команди України;

рекордсмен і чемпіон України 2006,2007,2008р.р. серед юніорів; у 2009р.: срібний і бронзовий призер Всесвітньої  Гімназіади в Катарі, учасник чемпіонату Європи серед юнаків у Чехії (4 та 5 місця), учасник першості Світу в Італії; у 2010р.: учасник І Олімпійських юнацьких ігор у Сінгапурі( 5,7,12 місця),чемпіон України серед молоді.

Тренер – Соловйов О.Ю. 

КОВАЛЕНКО НАЗАР – легка атлетика;  МСУМК,  член збірної команди України;

учасник Олімпійських ігор 2012 р. в Лондоні, срібний призер Всесвітньої Універсіади 2012 р. в Росії. Кавалер ордену Данила Галицького, переможець командного кубку Світу 2014 року в Китаї, рекордсмен України.

Тренер – Коваленко А.Ю.

САХНО ВІКТОРІЯ – легка атлетика; МСУ,  член збірної команди України;

Багаторазова переможниця і призерка чемпіонатів і кубків України; учасниця  ІІ  Юнацьких Олімпійських ігор у Нанкін  (9 місце).

Тренер – Кушнір С.С.

Сергей Бреус Sergiy Breus

БРЕУС СЕРГІЙ – плавання; майстер спорту України міжнародного класу з плавання;

член збірної команди України; рекордсмен України та Європи; учасник ХХVІІ Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї; чемпіон Європи 2004р. в Мадриді; бронзовий призер чемпіонату Світу 2005 рік Монреаль; чемпіон  Європи 2006р в Будапешті; срібний та бронзовий призер чемпіонату Світа 2006 року Шанхай; срібний призер чемпіонату світу в 2008р. в Манчестер; срібний призер чемпіонату Європи 2008 рік  Ейндховен; учасник ХХІХ Олімпійських ігор у Пекіні 2008рік.

Тренер:  Вашека В.І.

СИЗОНЕНКО ДЕНИС – плавання; майстер спорту України міжнародного клас з плавання;

член збірної команди України; неодноразовий чемпіон України; чемпіон Всесвітньої універсіади 2005р.; учасник ХХVІІІ Олімпійських ігор у Афінах 2004 р. (10 місце на дистанції 100 м вільним стилем).

Тренер:  Вашека В.І.

21344f77e98e09a31192daf87beb6f8f.jpg

ФЕСАК ЄВГЕН – важка атлетика; кандидат у майстри спорту України;

член збірної команди України; неодноразовий переможець та призер чемпіонатів України; призер чемпіонату Європи (2014 р.), учасник ІІ Юнацьких Олімпійських ігор 2014 р. м. Нанкін Китай (9 місце); бронзовий призер чемпіонату Європи 2014 р.

Тренер: Ковальчук В.В.

Похожее изображение

ОРЄШНІКОВА ОЛЕКСАНДРА – волейбол;  Майстер спорту України міжнародного класу з волейболу;

член збірної  команди України з вадами слуху; багаторазова чемпіонка першостей України; чемпіонка Європи 2008р. у Голландії (серед спортсменів з вадами слуху); чемпіонка Світу 2008р. в Аргентині (серед спортсменів з вадами слуху); чемпіонка ХХІ літніх Дефлімпійських  ігор 2009р. ( м. Тайпей); чемпіонка ХХІІ літніх Дефлімпійських ігор 2013р. у Софії (серед спортсменів з вадами слуху).

Тренер: Остапенко С.М. 

Картинки по запросу олефіренко ігор

ОЛІФІРЕНКО ІГОР – легка атлетика; Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики;

член збірної команди України; срібний призер чемпіонату світу з кросу серед студентів 2012 р. у Польщі;  учасник чемпіонату Європи з марафонського бігу 2014 р. у Швеції; учасник чемпіонатів Європи з кросу у Португалії і Венгрії; призер міжнародних марафонів країн Азії та Європи; триразовий чемпіон України з марафону; чемпіон України з бігу на 10 000 метрів серед молоді; учасник ХХХ Олімпійських ігор 2016р. в Ріо-де-Жанейро ( Бразилія); учасник чемпіонату світу 2017 р. в Лондоні.

Тренер: Романчук С.І.