Найважливішою основою успіху ліцею є колектив професіоналів, які складають команду однодумців. Робота спеціалістів забезпечується всіма необхідними сучасними засобами. В ліцеї відбувається постійний обмін інформацією між підрозділами, обмін знаннями. Динамічність – це стиль роботи ліцею. Для нас немає недосяжних цілей, для нас немає невирішальних задач.

Ми постійно підтримуємо традиції, які склалися в процесі існування ліцею. У нас дружний, працелюбний колектив. І всі дуже добре розуміють, що від того, як ми працюємо, залежить те, що ми матимемо.



Балясников Володимир Матвійович – директор КЗ КОР “КОЛІФКС”

Мазуркевич Тетяна Василівна -заступник директора з навчальної роботи

Семенишина Тетяна Павлівна – методист навчально-спортивної частини

Ліченко Ганна Віталіївна – методист виховної частини


Дзядевич Ірина Володимирівна – головний бухгалтер

Козакевич Олександр Володимирович – заступник директора з господарчої роботи

Братаненко Віктор Олександрович – головний лікар МВЦ


 

МАЗУРКЕВИЧ ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА – заступник директора з навчальної роботи, вчитель-методист, вчитель української мови та літератури

УСОВА АЛЛА АНАТОЛІЇВНА – голова методичної комісії природничо-математичних дисциплін, старший вчитель, вчитель математики

КОРНІЙЧУК ОЛЕНА СЕРГІЇВНА – голова методичної комісії гуманітарних дисциплін, вчитель зарубіжної літератури та Київщинознавства

СКОРОПАДСЬКА СВІТЛАНА ОЛЕКСІЇВНА – старший вчитель, вчитель хімії та основ здоров’я


ЖИХАРЄВА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА – старший вчитель, вчитель математики та інформатики

ВОЛИК ГАЛИНА ПАВЛІВНА – старший вчитель, вчитель біології

ПОЛІЩУК ОКСАНА МИКОЛАЇВНА – вчитель української мови та літератури

СМОЛЯР ІРИНА ВАСИЛІВНА – вчитель історії та правознавства

КОТЕЛЯНЕЦЬ ІРИНА ІВАНІВНА – вчитель географії та екології

ЧЕРНЕНКО ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА – вчитель української мови та літератури

ШВЕЦЬ НАТАЛІЯ ЛЕОНІДІВНА – вчитель англійської мови

ГРИЦАЙ АНАТОЛІЙ ТЕРЕНТЬОВИЧ – вчитель захисту Вітчизни


СТЕШИН ВАСИЛЬ КОНСТАНТИНОВИЧ – методист навчальної частини, вчитель історії

ГЕТЬМАН ВАСИЛЬ ГРИГОРОВИЧ – старший вчитель, вчитель фізики та астрономії

ОЛІЙНИК ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ -методист навчальної частини, вчитель історії


Зайцев Володимир Олександрович – вчитель з легкої атлетики, Відмінник освіти

Гаман Людмила Леонідівна – вчитель з легкої атлетики

Федюк Еліна Валеріївна – методист спортивної частини, вчитель історії фізичної культури і спорту

Фастовець Микола Миколайович –
вчитель з лижних гонок, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України



Телюк Ольга Леонідівна – вчитель з лижних гонок

Телюк Тимофій Михайлович – вчитель з лижних гонок

Житовоз Григорій Петрович – вчитель з греко-римської боротьби, майстер спорту СРСР з греко-римської боротьби

Старинський Олександр Миколайович – вчитель з вільної боротьби


Мазуркевич Олександр Володимирович – вчитель з вільної боротьби

Наумчук Валентина Логвинівна – вчитель з волейболу

Телегін Володимир Олександрович – вчитель з баскетболу, майстер спорту СРСР з баскетболу

Лавренюк Олена Іванівна – вчитель з плавання



РЕДЬКА ЛІЛІЯ ПЕТРІВНА – голова методичної комісії вихователів та класних керівників, старший вихователь,  вихователь 11 групи

МЕЛЬНИК ТЕТЯНА СТЕПАНІВНА – вихователь 21 групи

ФЕДЮК ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА- вихователь 41 групи

ГЕРЕГА КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА – вихователь 33 групи



СТЬОПЕНКО ЮЛІЯ ОЛЕГІВНА – вихователь 13 групи

ЮРЧЕНКО ВІКТОРІЯ ВАЛЕНТИНІВНА – вихователь 22 групи

ВОЙТЕНКО КАТЕРИНА ФЕОДОСІЇВНА – вихователь 31 групи

ЛИТВИНЕНКО ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА – вихователь 12 групи