ПОРАДИ ТРЕНЕРА

Більшість батьків, які хочуть, щоб їхнє чадо було всебічно розвиненим, стоять перед дилемою: «Який краще вибрати спорт?». На уподобання впливають різні чинники – це фізичні особливості дитини, і його активність. 

Активні діти вибирають частіше, баскетбол, який, в свою чергу, зміцнює дитині серцево-судинну і дихальну системи. Також заняття даним видом спорту виробить у дитини витривалість, зміцнить м’язи ніг і тазу.

Заняття баскетболом для дітей не стануть зайвими і для розвитку опорно-рухового апарату, при цьому покращують координацію рухів і поставу.

В основному, хлопці свідомо приходять на відділення баскетболу та схоплюють на льоту всі ази цього виду спорту.  

Вихованці відділення 2017/17 н.р.

На відділенні працюють вчителі з баскетболу: майстер спорту СРСР Володимир Олександрович Телегін та Відмінник освіти України, Заслужений працівник фізичної культури та сорту України – Юрій Миколайович Дятловський

ЛІТОПИС ВІДДІЛЕННЯ        СВЯТО БАСКЕТБОЛУ 2017    АРХІВ   

Тренерська робота – це такий процес, де нічого не буває тепер і одразу, потрібне терпіння.

Потрібне неймовірне терпіння, щоб уміти працювати з дітьми – терпіти, навчати та дочекатися цього результату. Можливо, в результаті нічого не вийде, але необхідно пояснювати і вкладати душу в кожну дитину.

Коли дитя маленьке, ти не знаєш, що з нього вийде, але його треба зацікавити. В жодному разі батькам не можна думати, що якщо їхні 10-річні син чи донька займаються, значить точно будуть професіональними баскетболістами – до 15-16 років це може бути яскравим захопленням.

І лише регулярні тренування, збори, змагання у підлітковому віці можуть пов’язати дитину с баскетболом на все життя


Найкращі вихованці відділення: 

Гуменюк Роман – майстер спорту міжнародного класу, гравець національної збірної команди та команди “Шауляй” (Литва), переможець першості Європи серед молоді, срібний призер Всесвітньої Універсіади;

Дятловський Дмитро – майстер спорту України, учасник першостей Європи 2001, 2002, 2003, 2004, 2005. Чемпіон України сезону 2004-2005 р. Гравець команди «Барси АТИРАУ» ( Казахстан ).

Швець Артем – майстер спорту України, гравець команди суперліги БК “Київ”, неодноразовий переможець першостей України, учасник міжнародних змагань;

Цьопич Павло – гравець команди вищої ліги ” Черкаські мавпи”

Пустозвонов Максим –  майстер спорту України, гравець національної збірної команди України та команди «Донецьк» , учасник чемпіонату Європи 2011 р.

Сліпенчук Артем – виборов 7 місце на чемпіонаті Європи серед школярів у складі збірної команди України ( Португалія ) 2006 року, гравець комади супер ліги «Азовмаш».

Балясников Владислав – гравець команди вищої ліги «Спортліцей».

Яцик Денис – гравець команди вищої ліги « Вінницькі зубри».

Тищенко Олександр – гравець команди супер ліги БК «Київ».

Гуменний Анатолій – посів 7 місце на чемпіонаті Європи серед юніорів у складі збірної команди України ( Франція ) 2009 року, гравець команди вищої ліги «Спортліцей».

Галинін Сергій – посів 7 місце на чемпіонаті Європи серед юніорів у складі збірної команди України ( Франція ) 2009 року, гравець команди вищої ліги «Спортліцей».

Подолян Владислав – майстер спорту України, гравець команди суперліги БК “Київ”, неодноразовий переможець першостей України, учасник міжнародних змагань.

Бронзові призери першості України 2003 року: Барбарук Євген, Гуменюк Роман, Зубарчук Андрій, Кібенко Євген, Лук’яненко Микола, Подолян Владислав, Федун Костянтин, Цьопич Павло, Коробов Андрій, Пустозвонов Максим;

Срібні призери Всеукраїнської баскетбольної ліги 2004 року: Сліпенчук Артем, Тищенко Олександр, Козловец Максим, Бариляк Павло, Третьяков Олександр, Ходанович В’ячеслав;

Срібні призери Всеукраїнської баскетбольної ліги 2006 року: Сліпенчук Артем, Козловець Максим, Балясников Владислав, Тищенко Олександр, Бариляк Павло, Третьяков Олександр, Ковальчук Максим, Ходанович В’ячеслав, Гуменний Анатолій, Чайка Андрій;

 Срібні призери першості України 2006 року: Козловець Максим, Третьяков Олександр, Ковальчук Максим, Ходанович В’ячеслав, Гуменний Анатолій, Чайка Андрій, Костенко Володимир, Степаненко Євген, Крутоус Павло, Гавронський Дмитро;

Переможці спартакіади школярів України 2008 року: Гавронський Дмитро, Швець Дмитро, Гуменний Анатолій, Галинін Сергій, Крутоус Павло, Ланге Микита, Чайка Андрій, Зорін Олексій, Макарчук Дмитро, Шалімов Андрій, Корнієць Богдан, Піхур Владислав;